Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
lululinterial

Nie można uzyskać dostępu do Facebooka po uaktualnieniu do systemu Windows 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Jako tytuł, teraz mój laptop nie był w stanie korzystać z Facebooka, mimo że sieć jest stabilna, inne witryny mogą nadal być bardzo wygodne. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem, dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tytuł, teraz mój laptop nie był w stanie korzystać z Facebooka, mimo że sieć jest stabilna, inne witryny mogą nadal być bardzo wygodne. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem, dziękuję

 

Polecam zamiast tego używać aplikacji Facebook Lite. Nie będziesz już spotykać się z wyżej wymienionymi błędami. Dowiedz się więcej o Facebooku Lite tutaj http://facebooklite.playstoredownloadappfree.net/facebook-lite-download-for-pc.html.

 

baw się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić DNS swojej sieci np na te od googla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak miałem wystarczy dobre DNS'y ustawić i będzie działać weź sobie zobacz w necie jakieś ogólne dnsy i będzie a ta apka lite fb to dobra na smartfony z małą ilością ram świetnie się sprawdza bo jest lekka i mało zżera pamięci.

Edytowane przez Tarbveits

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, ale zrobiłem najprostszą i najszybszą rzecz, przywróciłem system :D chociaż słyszałem że kolejne wersje facebooka działają normalnie z tą wersją oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem po co robicie aktualizacje skoro się trąbi wkoło że są niedopracowane, jeśli ktoś ma taki problem od razu niech przywróci system albo niech poszuka aktualizacji z łątką na podobne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinien to być w żaden sposób błąd windowsa 8 smile.png raczej masz jakiś niepotrzebny syf. Tak BTW - najlepiej uaktualnić do 10tki póki jeszcze można za free

 

--

lego friends

Edytowane przez witajsara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...