Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
daro76

Mysz dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakim budżecie chcesz się zmieścić z zakupem myszki dla gracza? Bo jeżeli powiedzmy do 150zł, to akurat ten model Razera jest naprawdę dobrym wyborem i będziesz z niej zadowolony, Praktyczna i bardzo wielofunkcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie poszukaj na : http://razer.procpu.pl tu masz od Razera sporo sprzętu ja zawsze zamawiam z tej strony bo mają dobre ceny, taką mysz myślę jakąś w dobrej cenie też dostaniesz nie wiem czy akurat ten model ale dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A4Tech X-7 Oscar od 3 lat i jestem z niej bardzo zadowolony, kosztowała mnie wtedy około 80 zł.

Jeśli masz większy budżet to sprawdź myszki Zowie. Są proste, bez setki niepotrzebnych przycisków, ale bardzo wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer.. tylko razer, najlepsze myszki ma dla graczy i wgl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie użytkowników wyżej - jeżeli interesuje się esportem czy grami to Razer będzie bardzo dobrym wyborem dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie już nie tylko Razer robi konkretny sprzęt. Na moim biurku jest obecnie mysz Corsair Gaming M65 - jest to model o nieco innych parametrach, według mnie jednak dużo solidniej wykonany i nieco lepiej wyglądający. No, ale to już jest kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz jeżeli wcześniej zobaczysz jak prezentuje się dana myszka na żywo, wtedy też będziesz wiedział czy warto i jak leży w dłoni, czy jest wygodna. Jaki budżet tak generalnie posiadasz na ten cel, na jej zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer robi dosyć drogie sprzęty, oczywiscie - wyglądają świetnie, jednak nie najlepiej u nich z wytrzymałością.

Bardzo fajnie, solidne i wygodne myszki robi również firma MSI, i tutaj np. model MSI Clutch GM 40, tutaj aktualnie trwa promocja gdzie kupując myszkę dostajesz w gratisie podkładkę o wartości 50 zł od MSI.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...