Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kunegunda

kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie schodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

może kup aptece nizoral jest skuteczny, kiedyś stosowałam

Edytowane przez wera33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A w temacie kosmetyków to jakie są teraz dobre lakiery do paznokci? Konkretnie chodzi mi o lakiery hybrydowe, które długo trzymają się na paznokciach. Takie jak tutaj będą ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A w temacie kosmetyków to jakie są teraz dobre lakiery do paznokci? Konkretnie chodzi mi o lakiery hybrydowe, które długo trzymają się na paznokciach. Takie jak tutaj będą ok?

nawet fajne;) ciekawe okazje cenowe warto spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nawet fajne;) ciekawe okazje cenowe warto spróbować

na szczęście nie mam tego problemu;) ale warto mieć zapisane strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

na szczęście nie mam tego problemu;) ale warto mieć zapisane strony

to masz szczęście;/ to bardzo powszechny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bardzo fajnie sprawdził się szampon dermastic. Zauważylem, że mam po nim bardziej lśniące i mocniejsze włosy. Dokupiłem również plastry w aptece z tej samej serii, które przyklejałem sobie na noc. Bardzo wzmocniło mi to włosy i zahamowało wypadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o fajne kosmetyki do włosów, to na pewno dermastic. Ja na początku nie wierzylem, że mogą dobrze działać, ale poleciła mi je pani w aptece. Dokupiłem też plastry przeciw wypadaniu włosów i rzeczywiście poskutkowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

również kojarze dermastic ;) bardzo dobrze działa na moje włosy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na włosy bardzo fajnie sprawdziły się kosmetyki dermastic. Maja szampon i serum wzmacniające, a także plastry do przyklejania na noc. Bardzo mi się wzmocniły włosy po ich zastosowaniu, przestały wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobre są też kosmetyki do włosów marki dermastic. Są stosunkowo nowe na rynku, ale bardzo dobre. U mnie wzmacniają włosy i sprawiają, że te już się tak szybko nie przetłuszczają. Naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś z was cierpi na trądzik, łuszczycę czy atopowe zapalenie skóry to mogę polecić suplement diety o nazwie Neoglandyna To kapsułki której maj ą w składzie zdrowe oleje NNKT - omega 3 i 6 dzięki temu skóra zaczyna być odpowiednio nawilżona, dużo rzadziej się wysusza i wygląda zdrowo. Dodatkowo chroni przed czynnikami z zewnątrz i dodaje promiennego wyglądu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...