Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

W jakie gry mmorpg gracie

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś swoje ulubione? Co możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie gier jest sporo ale ostatnio nie mam czasu na gry mmorpg. Swego czasu grałem namiętnie w World of Warcraft ( na prywatnych serwerach) ale teraz w sumie za nic nie znalazłbym tyle czasu aby sobie w to grać.

 

Lubię sobie za to włączyć poker dobierany - moja ulubiona wersja pokera. Może nie jest taka łatwa ale nie gra się tutaj z komputerem ale z żywymi ludźmi. Tak wiec rozrywka jest o wiele przyjemniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Guild Wars 2 od niedawna jest free2play i gra się naprawdę spoko. Fajne community i ogólnie przyjemna gierka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aion - dawno już żadne MMO mnie tak nie wkręciła głównie poprzez absolutnie fantastyczny system walki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2? Pierwsze słyszę, a recenzje bardzo wysokie. Dzisiaj wieczorem do niej usiądę. Jakie wrażenia? Tytuł daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to dla mnie nawet po tych wszystkich latach wciąż liderem na rynku i to niekwestionowanym jest World of Warcraft od Blizzarda - chyba jest to najlepszy mmorpg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie całkowicie pochłonął Vindictus, już od wielu lat regularnie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Last Chaos. Fajna gierka mimo upływu lat i wciąż gra w nią sporo osób. Można dobrze zabić tym czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w żadną, gdyż nie stać mnie na regularny abonament w WoW , a inne MMORPG póki co nie moga się z nim równać i nawiązać sensownej walki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie gram w żadną tego typu gre. Nie mam obecnie czasu na tego typu rozrywki. Jeśli już znajdę wieczorkiem czas na coś, to jest to gra na godzinę, czy dwie. Wybieram zwykle klasyczne rpg albo strategie, które sobie zapisuję. W przeszłości miewałem o wiele więcej czasu na gry, obecnie już nie mam. 

Grą na którą przeznaczyłem jednak najwięcej czasu jest World of Warcraft. Moim zdaniem najlepsza gra rpg wszechczasów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nia pograć, polecam! Na pewno nie pożałujecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...