Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
gera.s

Jaki program zamiast Joomli?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę o podanie nazwy programu w którym mozna zrobić dobrą stronę internetową. Nie musi być darmowy. Prosze krótko uzasadnić dlaczego właśnie ten. Z góry serdecznie dziekuję za wypowiedzi i aktywnośc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wordpress jest jednym z najpopularniejszych. Sam ma postawione strony na tym silniku. Nawet nie znając się na web-dev można zrobić prostą stronkę. Jednak jeśli ma być bardziej rozbudowana to tylko zlecić to komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załużmy, że nie ma Joomli i WP. Na jakim programie stworzylibyście swoją stronkę. Website X5 a może Artisteer? Znacie inne przydatne programy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wordpress jest chyba najbardziej przystępny. W dodatku jego chyba najbardziej popularny, więc ma dużo darmowych wtyczek :) Koniecznie sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli łatwy system zarządzania treścią to na pewno Wordpress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat WP? Nie ma płatnych programów na których stworzenie stronki to raptem kilkadziesiąt kliknięć! Wypróbowac WP mozna ale żeby nie skorzystac z płatnych programów lub choćby icg wersji trial, grzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też Wordpress.! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie WP rządzi ponad wszystko a przerabiałem już praktycznie wszystkie CMS-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w Internecie z całą pewnością znajdą się porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Website X5? Jest to program do ogarnięcia na którym można łatwo i szybko stworzyć stronę www? Jakoś mam pomału dość darmowych programów i chciałbym wypróbować płatny. Jakie jest Wasze doświadczenie z tego typu programami do tworzenia serwisów internetowych? Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wordpress, Joomla niestety średnio nadaje się do robienia stron, jest bardzo nieintuicyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prostej polecam Wordpress. Masa bezpłatnych pluginów. Ewentualnie Quick CMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepiej autorski CMS, a jak nie masz na to $ to Wordpress. Jeżeli autorski CMS to polecam kontakt z Olgroup Multimedia: https://www.olgroup.pl Mają super szybki CMS i bardzo funkcjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joomla jest obecnie bardzo popularna, jednak moim zdaniem o wiele lepsze możliwości dają tutaj dwa inne cms

Wordpress - jest prosty w obsłudze, obecnie bardzo wiele osob z niego korzysta. A z uwagi na liczne poradniki w sieci, poradzi sobie tutaj nawet osoba, ktora nie ma dużej wiedzy w tworzeniu stron www.

Drupal - zyskuje coraz bardziej na popularności, moze i stworzenie na nim strony jest nieco bardziej problematyczne ale daje ogromne możliwości rozwoju. Tworzą się na nim nawet strony rzadowe. Jesli chcesz zatrudnić kogoś do stworzenia strony w Drupal, polecam kontakt z nimi:

https://drupalsolution.pl/oferta/strony-internetowe-w-cms-drupal

Mają duże doświadczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...