Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Artur Widno

galerie z własnym hostingiem

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, poszukuję do sklepu internetowego galerie przedmiotów ale z własnym hostingiem bo i on oddzielnie się przyda. nie chcę od razu mówię pierwszego lepszego czy najtańszego tylko chcę dobry, gdzie zdjęcia będą się ładowały bez żadnego zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dobry i uwierz, nie trzeba płacić dużo żeby mieć coś dobrego. Trafiłam przypadkiem jak mi wcześniejszy odpadł nagle to wzięłam z firmy w której miałam już oprogramowanie na sklep. Niestety żadnych rankingów nie znam, więc CI nie pomogę z wyborem, jestem że tak powiem, nieobiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakoś się z tym brakiem obiektywności chyba pogodzę, a przynajmniej spróbuję. jeśli nie ma co się lubi to się lubi co się ma - podaj namiar na swoje zwłaszcza, że mówisz że jest ok a masz porównanie. to już jakieś usprawiedliwienie, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto w Hekko odpal. Jak chcesz to mam kod rabatowy na 50 proc. Duże konto z domeną będziesz miał w pierwszym roku za 40 zł.

To cała opłaca za rok, a mowa jednak o solidnej usłudze. Mówi ci to coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale nie wiem jakie szczegóły - wszystko masz zawarte u nich na stronce https://fotolister.pl/funkcje i w tej zakładce to masz jak za przeproszeniem jak krowie na miedzy. jakby nie to, to sama bym się chyba nie zdecydowała bo w temacie to byłam zieloniutka zanim zaczęłam :) a tak porwałam się i słusznie bo teraz dobrze wszystko mi funkcjonuje :) ceny są naprawdę minimalne do tego więc każdy może spróbować i się nie badź że mu fortuna przepadnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie polecam hekko - przetestuj, to dziala pierwsza klasa, stabilnie, niezawodnie. I przede wszystkim - pliki nie są udostępniane komukolwiek, nie są dostępne, nikt ich nie usunie. Chyba tak wygodniej, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi