Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
aniamroz79

Ktora lepsza lazienka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Od pewnego czasu przygotowuje się do remontu swoich czterech kątów i szukam najwłaściwszych pomysłów na jego wykonanie. Największy problem jest chyba z łazienką. Rozważam dwie koncepcje - normalną kabinę prysznicową lub wykonaną na wymiar jak tu: http://cienkusz.com.pl . Problem w tym, że obie koncepcje mają swoje plusy i wady. Za montażem tradycyjnej kabiny prysznicowej przemawia cena. Dobrą kabinę prysznicową można dostać już za około dwóch tysięcy zł. Natomiast na kabinę prysznicową na wymiar muszę wydać przynajmniej dwa razy więcej. Natomiast prysznic zrobiony na wymiar będzie na pewno lepiej wpasowany w bryłę łazienki oraz może być znacznie większy. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz do łazienki jakieś fajne sanitariaty czy meble to tutaj sobie zajrzyj http://www.ceneo.pl/Lazienka Jak dla mnie łazienka powinna być funkcjonalna. Wiadomo, że są też małe, ale przestrzeń można zwiększyć redukując rzeczy z których mniej korzystamy. Wolałabym duży prysznic kosztem umywalki, a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wolał kabinę robioną na zamówienie smile.png W gotowych kabinach nie masz możliwości żadnych zmian, a w robionej na wymiar można sobie samemu dopasować co, gdzie i jak smile.png Polecam zajrzeć na https://www.swiatlaz...j&producent=207 gdzie na pewno znajdziesz odpowiednią baterię, która będzie współgrała z resztą łazienki smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...