Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
baska317

Rozwodze się;/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie rozwodzę się i szukam prawnika sad.png Zależy mi, aby kancelaria prawnicza

była godna zaufania i polecana.

Chciałabym sprawę zakonczyć dosyć szybo i miec juz z głowy. Pozdrawiam

Edytowane przez baska317

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie mam na szczescie doswiadczenia w takich sprawach, ale mysle ze powinnas popytac znajomych-moze ktos zna jakas zaufana kancelarie.Warto tez sprawdzic opinie w internecie zanim sie dokona wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

racja sytuacja nie do pozazdroszczenia :/ Może nie będzie tak źle smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mój kumpel też się teraz rozwodzi. Przypadkiem, dzięki detektywom z MB Detektywi odkrył, że żona go zdradza z jego przyjacielem. Zabolało go jak nie wiem. Na szczęście już się trochę pozbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Super, dzięki wielkie za informacje :) Przyda mi się to na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli tylko masz dobre dowody i pokażesz je w sądzie, to rozwód pójdzie szybko. Nawet ze zwykłym prawnikiem. Mój znajomy miał dowody zdrady żony. Miał jakieś zdjęcia i nagrania rozmów telefonicznych. Wszystko to, ponieważ wynajął agencję mb detektywi. Dzięki nim w sumie dowiedział się tak naprawdę o zdradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zajrzyj sobie tutaj adwokat rozwód warszawa . Koleżanka korzystała z usług tej kancelarii jak się rozwodziła i dzięki nim proces ten przebiegł sprawnie i szybko. Doradzą Ci co i jak a wszelkie papiery załatwią za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się za bardzo na prawnikach, bo nigdy żadnego nie potrzebowałem, ale znam fajną agencję detektywistyczną mb detektywi, która może ci pomóc w trakcie rozwodu. Jeśli chodzi o zdrade to będziesz mieć dobre dowody w sądzie, a rozwód pójdzie bardzo gładko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rozwody są zawsze przykre i nierzadko problematyczne. Wiem, bo my nie mogliśmy się z małżonką dogadać i sprawa ciągnęła się 2 lata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czasem rozwod to najlepsza opcja. Jak juz sie probowalo wszystkiego odnosnie ratowania zwiazku, jak juz nie ma tej milosci, chemii - to pozostaje zadac sobie pytanie - gdzie widzimy sie za 20 lat? Czy nadal u boku tego aktualnego partnera, razem, w szczesciu, czy osobno? Zycie jest za krotkie, aby spedzac je z niewlasciwymi ludzmi - uswiadomil mi to mecenas Budrewicz z Warszawy. Bardzo doswiadczony i skuteczny prawnik od rozwodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...