Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
olgiernuk79

Umeblowanie gabinetu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ostatnio sporo się dyskutuje o futurystycznym wystroju lokalu biurowego. W sieci jest sporo blogów, które przedstawiają meble do biura w nowoczesnej odsłonie. Nie wiem, jaki wpływ na postrzeganie firmy mają takie lady recepcyjne w siedzibie firmy. Czy unikalny wygląd biura wpływa na jakość pracy ludzi w firmie. Równie istotną dla mnie kwestią jest fakt czy pomysłowe ścianki szklane wpływają pozytywnie na potencjalnych klientów? Czy poprzez takie rozwiązania, kontrahenci chętnie podpisują umowy? Wiadomo, iż wygląd biura jest bardzo ważny, natomiast zastanawiam się do jakiego stopnia tego rodzaju ścianki szklane podnoszą przychody danego biura, które zainwestowało w tego rodzaju meble biurowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że ważnym aspektem jest, żeby klient czuł się przyjemnie i swobodnie, np. mógł usiąść. Przytulne miejsce, w którym są znane wszystkim meble, np. kanapa czy szafa sprawiają, że ludzie się realksują. Tak nam powiedziała dekoratorka i właśnie wybieram meble http://www.ceneo.pl/Szafy ale co do szklanych to nie jestem przekonana, takie jakieś zimne mi sie wydaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób unikalny wygląd biura ma wpłynąć na jakość pracy ludzi w firmie. Już prędzej ma znaczenie dobór odpowiednich mebli biurowych ich ustawienie i ilość światła dziennego. Ja meble biurowe wraz z projektem biura zamówiłem w tej firmie http://www.eljar.pl/ . generalnie chodzi o to aby każdy pracownik posiadał odpowiednio dużo miejsca do pracy czuł się komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...