Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
natkawal76

W jaki sposob mozna jeszcze reklamowac takie uslugi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa. Mam do was pytanie związane z reklamą firmy, działającej w dość nietypowej branży. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem dźwigów szpitalnych. Oferowane przez nich produkty posiadają bardzo wąską grupę odbiorców i nie łatwo jest wymyślić przynosząca rezultaty formę promocji. Rzecz jasna firma posiada stronę internetową, która jest promowana w Internecie na różnego rodzaju frazy: dźwigi szpitalne. Myślę co dodatkowo jestem w stanie zrobić, żeby tego typu windy towarowe reklamować w inny sposób. Posiadanie profilów na wortalach społecznościowych to raczej kiepski pomysł. Ilość ludzi, która wejdzie na stronę z tego rodzaju kampanii będzie bardzo mała. Może wy macie jakieś innowacyjne pomysły na promocję tego rodzaju dźwigów hydraulicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu zainwestował w jakieś sensowne gadżety reklamowe. Sprawdź sobie np. tę ofertę gadżetów reklamowych http://www.easyb2b.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wystawiłabym się z plakatem w formie druk roll up na jakiejś wystawie, targach branżowych w okolicy. Mimo wszystko na takim wydarzeniu pojawia się wiele osób i mogą akurat zainteresować się naszą firmą. Nie jest to zły pomysł, nie kosztuje to dużo, a okaże się, że nazbieramy ciekawych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...