Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
aniamroz79

Potrzebny dobry dentysta w Radomiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Zwracam się do was z wielką prośbą. Szukam dobrego stomatologa w Radomiu. W Internecie znalazłam masę stron gabinetów stomatologicznych w moim mieście. Problem polega w tym, iż nie mam pojęcia, który gabinet wybrać. W mieście mieszkam od kilku miesięcy i nie mam znajomych, których mogła bym się poradzić. Na moim osiedlu przyjmuje tylko jeden dentysta. Nie wiem czy będzie to trafny wybór. Z drugiej strony często polecany dentysta w Radomiu , który znajduje się na drugim krańcu miasta. Może wybrać się do niego. Zupełnie nie wiem co mam z tym zrobić. Proszę o opinię osób z Radomia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niestety w Radomiu nikogo nie znam ale myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem będzie stomatolog lublin . Możesz podjechać do Lublina, nie masz przecież daleko. To jest mój ulubiony dentysta, z którego usług często korzystałam, gdy mieszkałam w Lublinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdrowie najważniejsze, ale też fajnie jak się ma białe zęby przecież co nie:) Tu już może być większy problem bo trzeba by było się pilnować i nie jeść i nie pić wszystkiego co pewnie do tej pory bardzo lubiliście. Paski wybielające też są dobrym pomysłem, warto spróbować tych sobie. Zobaczcie tak te na stronie https://www.ceneo.pl/Wybielanie_zebow/p:Crest/Rodzaj:Paski_wybielajace.htm U mnie zadziałały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mam cały czas problemy z zębami lecą mi jak nigdy. Mam wrażenie że to wina mojego obecnego stomatologa i dlatego poszukuję nowego. Potrzebuję nie tylko osoby która mi je wyprowadzi ale również do aparatu zmalałem w sieci ortodonta Mokotów ktoś zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...