Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
aniamroz79

Czy warto wybrac tego typu szkolenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozmyślam nad zmianą miejsca pracy i pomyślałam o poprawieniu swoich kwalifikacji zawodowych. Myślałam o ukończeniu jakiegoś kursu, który da mi szansę na otrzymanie wyższej pensji u nowego pracodawcy. Myślałam o jednym z tego typu kursów zawodowych https://med-store.pl/pokaz-produkt/padma-basic-100-kapsulek-na-odpornosc/2324 ale nie wiem jak tego rodzaju szkolenia przekładają się na umiejętności a, także czy w ogóle są uwzględniane przez pracodawcę. Będę wdzięczna za wypowiedź ludzi, którzy odbyli tego rodzaju kursy. Czy po takim kursie udało się znaleźć lepiej płatną pracę?

Edytowane przez aniamroz79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli myślisz o samorozwoju to ciekawą opcją jest szkolenie z zarządzania oparte o coaching talentów. Dzięki niemu zdobędziesz nowe umiejętności polegające na interpretacji unikatowych cech zarówno u siebie, jak i członków zespołu. Polecam Ci na ten temat więcej poczytać http://taisjalaudy.c...o-mocne-strony/ , bo rzeczywiście daje szansę na zdobycie lepszego stanowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja na twoim miejscu bym się zdecydował na takie szkolenie :) Sam bardzo często się doszkalam uczęszczając na szkolenia laboratoryjne. Znacznie zwiększa to moje kwalifikacje i sprawia, że ludzie chętniej korzystają z usług naszego laboratorium- w końcu jak na wejściu wisi wiele certyfikatów i dyplomów, to jednak klienci szybciej zyskują do nas zaufanie. Według mnie szkolenia to najlepsza inwestycja w siebie i swoją wiedzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. Ale jeśli już interesujesz się takimi szkoleniami laboratoryjnymi i pracujesz w laboratorium to wydaje mi się, że powinieneś być zainteresowany rozwiązaniami w zakresie kompleksowego wyposażenia laboratorium, które oferuje na swojej stronie internetowej firma https://danlab.pl/ . Sama pracuję w takim laboratorium i od bardzo długiego czasu zaopatrujemy się u nich w liofilizatory i chłodziarki laboratoryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja często organizuję takie szkolenia i naprawdę warto. Podczas organizacji zawsze pamiętam też o cateringu i zamawiam jedzenie od catering arts, którzy są świetnie w organizowaniu takich wydarzeń. A szkolenie od razu ma wyższą rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...