Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
olek1

która gtx 1070

Rekomendowane odpowiedzi

Która wersja gtx 1070 najbardziej się opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna od MSI kosztuje 2200 tysięcy złotych. ASUS swoją propozycję wycenia na 2400 zł. GTX 1070 od Gigabyte to koszt prawie 2100 zł, natomiast karta Palit kosztuje ok. 2100 zł. Biorąc pod uwagę specyfikację, najbardziej opłaca się kupić Palit, bo za najniższą cenę oferuje nam najwyższe taktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze referenta. Ja mialem osobiscie MSI GAMING (bez X) i szalu nie robila. Wykrecila sie ledwo 2GHZ na rdzeniu, co jest wynikiem takim sobie. Jesli chodzi o temperatury to tez potrafila dobic do 70c, wiec przy OC trzeba zwiekszyc predkosci wentyli co genereuje dodatkowy halas. Poluj na jakiegos refa w cenie ~1800, nie warto doplacac za samo chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od MSI bardzo dobre karty robią , z dobrym chłodzeniem, sam posiadam GTX 1070 od MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiście na msi się zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bierz jakiś z niereferencyjnym chłodzeniem a jak chcesz trochę zaoszczędzić to bierz referenta - wydajność i tak będzie zadowalająca a że trochę głośno i ciepło to tam szczegół ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z referentem mam taki problem, że ma tylko jeden wiatrak i w przypadku awarii większe jest prawdopodobieństwo, że się spali referent niż np. wersja msi gaming x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...