Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Jaka w miarę dobra lodówkę kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dostałem zadanie pomocy w wyborze lodówki do dosyć ciasnej kuchni. Lodówka ma być biała, do 150cm wysokości, 50cm szerokości i 60cm głębokości. Do tego przyda się, jak będzie bezawaryjna. :D

Zdaję sobie sprawę, że takie rzeczy to tylko w Erze i wszystkiego nie pogodzi. Poproszę więc o poradę w sprawie w miarę bezawaryjnego sprzętu do 150cm wysokości. Znajdzie się coś takiego?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy ma kilka mniejszych modeli. Polecam albo ten troche większy:

http://www.candy.pl/pl/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/1532595/ccbs-5154w - biała lodówka na 155 cm

Ewentualnie ta na 145 cm:

http://www.candy.pl/pl/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/1532559/ccds-5144wh

Obie lodówki są w kolorze białym i w kolorze inox tak więc możesz sobie to dobrać do wystroju ( sam zdecydowałem sie na inox - lepiej wygląda). Lodówki Candy nie są drogie, poza tym firma ma w Polsce dobry serwis .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wziął Beko bo taką mam. NIe narzekam wiec kupiłbym drugi raz. Tanie i dobre, ogólnie Beko ma dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Mastercooka i nie narzekam. Duża, srebrna, mam ją już ponad 6 lat i jeszcze nie miała żadnej awarii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze szukam takich rzeczy po opiniach w internecie. Można trafić na coś dobrego w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie kupisz i dobrą i tanią lodówkę. Wiadomo trzeba wymierzyć, żeby się zmieściła w miejsce jakie masz na nią przeznaczone, praktycznie każdy model może się różnić szerokością, wysokością. A jak nie wiesz gdzie szukać to znajdziesz tanie lodówki Indesit z zamrażalnikiem na Ceneo.pl. To chyba najlepsza strona w sieci gdzie można znaleźć wszystko, nie tylko AGD. A marka Indesit moim zdaniem najlepiej teraz wypada jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...