Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
inSURR

Laptop do gier(glównie csgo ma isc :P) za ok. 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam lapka za ok. 2000zl ma mi on sluzyc glownie do grania (csgo, lol) fajnie jakby mial full hd bo chcialbym dokupic monitor do niego zeby mi sluzyl jak pc, ale potrzebuje lapka bo na sudia bardziej praktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podałeś extra lapka do gier, lepszego nie odstaniesz do 2 tysi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k[ciach!] tylko on kosztuje 1300, zajebiscie nie ma co dobre forum, to juz sam znalazlem lepszego lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłeś już ten komputer? Ja też nie wiedziałem jakiego laptopa wybrać i uderzyłem do specjalistów w Redicreo. Mają w Krakowie serwis komputerowy, ale składają też sprzęt. Poskładali mi komputer i jestem z niego bardzo zadowolony. Po prostu wolałem oddać sprawę komuś innego niż samemu może źle wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na pierwszym miejscu stawiamy wydajność, to dobrym wyborem będzie bez wątpienia DELL Inspirion 15 5559. Posiada duży, 15.6-calowy ekran, dobrą kartę graficzną i 4 GB pamięci RAM - spokojnie umożliwia nie tylko pracę, ale też zabawę z niektórymi grami smile.png

Edytowane przez agrest2104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w serwisie redicreo jaki laptop ci doradzą za te 2tyś. Myślę, że budżet jest w sam raz i kupisz w tej cenie coś godnego uwagi do swoich gier. Ale własnie zapytaj lepiej specjalistów. Oni zajmują się też naprawą komputerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest sens kupowania lapka do csa za 2k zł. Bo nie sądzę byś miał wiecej jak 100 fpsów, co jest bardzo mało jak do tej gry. księgowa praca

Edytowane przez f0rest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie znasz na komputerach, to najlepiej zapytaj w jakimś serwisie. Mnie na przykład w redicreo poskladali fajnego laptopa, takiego jak chciałem. Mocny, dużo pamięci, fajna karta graficzna. I mam lepszy sprzęt, niż kupiony w markecie elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lenovo i Asusy, mam obecnie lenovo i7, karta 2 gb i wszystko smiga, ceny pewnie około 2 tys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...