Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

W jakim sex shopie kupujecie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Zbliża się rocznica związku moja i dziewczyny.Chciałbym zorganizować wieczór. Beda świece i smaczna kolacja ale wieczorem chciałbym kupić jakąs zabawkę aby troche to urozmaicić. Jaki sex shop możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zerknij sobie do Gingerrose

http://gingerrose.pl/

 

Kilka razy zamawiałem tam rózne niegrzeczne zabawki z dziewczyną. Maja dobre ceny no i wszystko przychodzi bardzo starannie zapakowane tak wiec nikt nie zorientuje się co zamawiałeś ( dla mnie osobiście jest to ważne bo nie chciałbym aby ktoś sie na przykład sorientował w jakich sklepach kupuje, jest to prywatna sprawa).

Możesz jeszcze wybrać się w Warszawie na Jana Pawła. Jest tam sporo stacjonarnych sklepów chociaż jeśli o mnie chodzi to wolę zakupy takich rzeczy w sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej na allegro. Najwiekszy wybór, niskie ceny i wysylka często gratis. Ja zawsze tam zamawiam, od różnych sprzedawców, porównuję ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ulubionego sexshopu nie mam, aż tak często nie robię tego typu zakupów :D No ale raz na jakiś czas się zdarzy, uważam, że fajnie jest eksperymentować ze swoim partnerem. Z takich najbardziej popularnych gadżetów erotycznych to wibrator na pewno znajduje się w niejednej sypialni. Ja to właśnie kupowałam ten ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

w sex shopach jest drogo poszukaj sobie cos na necie, najwiecej jest w dobrych cenach  na superlove.pl my tylko tam kupujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...