Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
daga119

przedłużanie hybrydą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może orientujecie się jaki jest koszt przedłużenia paznokci metodą hybrydową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię i niestety jest to czasochłonne ale też drogie, ja biore 60 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni raz jak byłam u kosmetyczki to płaciłam 55 zł ale ogólnie poczytałam trochę tutoriali, kupiłam sobie lampę UV i robię sobie hybrydy sama w domu. Co do lakierów to polecam Semilac, testowałam kilka marek i tymi robi mi się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z wykształcenia kosmetologiem i muszę przyznać że zdejmowanie najbardziej niszczy paznokcie, ale umiejętne zrobienie tego ani nie jest trudne ani szczególnie szkodliwe, mało jednak kto potrafi to zrobić a poza tym dziewczyny co raz częściej bez wiedzy robią sobie hybrydę w domu. I to jest ok jesli chcą się dokształcić. Ale oszczędzają na produktach - to jest największa bolączka. Zakupienie na topdrogeria.pl zestawu semilaca nie jest wcale takie drogie, dostaje się gratisy a przynajmniej wiadomo że jakoś jest dobra i produkty nie szkodliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

to zależy od danego salonu kosmetycznego, ale można też zrobić sobie samemu takie przedłużenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Przecież najprościej jest wyszukać poprzez wyszukiwarkę salon, poczytać trochę opinii klientów czy warto z niego skorzystać, a nawet poprzez stronę umówić się na wizytę. Żeby sprawdzić jaka cena wystarczy zadzwonić :) Sama bym sie za przedłużanie nie brała, nie mam aż tak sprawnych dłoni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zależy też od miasta. może w niektórych jest taniej ale średnio płaci się 50-60zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...