Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie!

Mam zamiar kupić sobie nowy PC i złożyć go własnoręcznie. Wybrałem już komponenty w sklepie i teraz pytanie czy wszystko będzie ze sobą dobrze współgrało czy jednak warto coś zamienić/wymienić, a może jednak jest ok i mogę zostawić tak jak jest. Całość ma mnie wynieść jakoś około 3600 zł.

Komponenty, które wybrałem:

 

1. Procesor - Intel CORE i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX

2. Płyta główna - Gigabyte GA-Z97-HD3 (Rev. 1.0), Z97, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, D-Sub, ATX (GA-Z97-HD3)

3. Karta Graficzna - Asus GeForce GTX 970 Strix 4GB DDR5 (256bit)

4. Pamięć RAM - Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V

5. Zasilacz - SilentiumPC Vero L1 600W

6. Dysk SSD - SSD ADATA Premier Pro SP550 240GB SATA3

7. Dysk twardy - Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

8. Napęd - Asus 24F1MT DRW-24F1MT/BLK/B/AS)

9. Obudowa - SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby zestaw. Najlepiej poczekać do jutra na premierę GTX 1060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Orientacyjnie ma kosztować coś około 1300 zł więc warto zainwestować w tą. Rozbudowę komputera planuje tez moja księgowa Przemyślałam trochę sprawę i w sumie do tej karty musiałbyś też płytę główną zmienić, tak byś mógł w przyszłości dla niej lepszy procek podpiąć.

Edytowane przez Uleczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Orientacyjnie ma kosztować coś około 1300 zł więc warto zainwestować w tą. Rozbudowę komputera planuje tez moja księgowa. Przemyślałam trochę sprawę i w sumie do tej karty musiałbyś też płytę główną zmienić, tak byś mógł w przyszłości dla niej lepszy procek podpiąć.

Dziękuje za odpowiedź. W sumie jeżeli chodzi o tą kartę graficzną to fakt możliwe, że się zdecyduję jeżeli faktycznie będzie w takiej cenie jeszcze mam czas bo hajs na kupno będę miał uzbierany jakoś sierpień/wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyjdź tydzień przed zakupem, a nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chętnie nawiązałabym kontakt z osobą, która zajęłaby się złożeniem komputera dla mojego syna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...