Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Laptop na raty Gdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem się już w wielu sklepach ale wszędzie nie ma rat 0% albo jest jakieś obowiązkowe ubezpieczenie. Czy jest możliwość kupna sprzetu na takie prawdziwe raty 0%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na raty to najlepiej w sieciówce czasami można nawet dostać raty 0%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W duzych sieciówkach chociaż z tego co jest mi wiadome to jedyne raty 0% są obecnie w rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/ - tutaj masz adres sklepu. Kupowałem tam jakis czas temu na raty laptopa i nie musiałem dokupować ani ubezpieczenia ani innych akcesoriów.Cena równeiż była znośna ( zrobilem sobie porownanie danego lapka w porównywarce cenowej i Euro było jednym z najtańszych sklepów). Wcześniej dopytywałem się w kilku innych sklepach ale było tam masa dodatkowych opłat przy ratach tak wiec nie były to raty 0%.

 

Jeszcze coś takiego jest chyba na allegro ale ja do akukcji nie mam takiego zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają ciekawe raty na laptopy, ale czasem są również oferty na sprzęt, kupowany za gotówkę. Mnie się kiedyś tym sposobem trafiły bardzo atrakcyjne cenowo dyski zewnętrzne. Mam znajomego, który kupuje promocyjne rzeczy a potem je odsprzedaje chętnym, albo osobom nieznanym w internecie. On potrafi wziąć nawet chwilówkę w Moneymanie https://www.moneyman.pl/ jeśli trafi na jakąś super okazję, która potem mu się zwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj sprawa jest dosyć prosta bo w zasadzie w większości sklepów internetowych lub na aukcjach, możesz dostać laptopa jak i pozostały osprzęt komputerowy na raty. Wystarczy tylko wybrać faktycznie godny zaufania i solidny sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o zakup laptopa na raty,to zrobisz to w niemal większości sklepów internetowych, podaj może jakie modele dokładnie Cię interesują i coś doradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na raty 0% większość dużych sieci handlowych sprzedaje także wybór jest wielki. Daruj sobie zakup przez alledrogo i tym podobne internetowe bo potem możesz się zdziwić ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam małego laptopa tak 11,6.. Jakiego polecacie i w jakiej sieciówce? Przydałoby się mieć raty 0%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz dobrego i zarazem nie drogiego laptopa lub generalnie sprzętu elektronicznego, to polecam zerknąć również do nas na To-system.pl gdzie pomożemy i doradzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze 0% raty ma allegro, możesz prawie każdy produkt od 300 zł w górę kupić od super sprzedawców. Pół roku temu brałem na raty dziewczynie della w sferisie na 0%, też całkiem ok, szybko, sprawie. Różnią się tylko banki. Ich obsługuje Santander, w allegro zazwyczaj jest to Alior Bank.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele sklepów internetowych oraz stacjonarnych oferuje właśnie taką opcję czyli kupno laptopa na raty, wystarczy wybrać model oraz sam sklep który będzie rzetelny i godny zaufania, zerknij na Endor.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...