Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
alsa

windykacja

Rekomendowane odpowiedzi

Samemu jest bardzo trudno poradzić sobie z kontrahentem, ktory nie chce płacić. Jeśli chodzi o profesjonalną windykację to powinieneś zaufać sprawdzonej firmie, która zrobi to za Ciebie. Na przykład mb detektywi - wiem, że zajmują się także odzyskiwaniem długów. Dlatego uderz do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Windykator nie ma praktycznie żadnych możliwości. Żadnych praw. Nie jest to komornik tak wiec nie może zmusić prawnie dłużnika do oddania długu. MOże jednak za pomocą lekkiego nacisku wymusić pewne działania. Takie firmy bardzo często działają na granicy prawa......

 

Jeśli już chcecie się w to bawić to zorientujcie się na forum kredytowym:

http://www.forum-kredytowe.pl/

 

Jest tam dział i windykacji i doradcy powinni Wam napisać na co się patrzeć jeśli już się na to decydujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
sprawdź sobie w internecie, tyle tych firm windykacyjnych jest na rynku, że na bank cos znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U siebie w firmie mam to rozwiązane w ten sposób, że zajmuje się tym mój program do faktur i dokumentów: https://afaktury.pl/ . Jedną z jego funkcji jest monitoring i windykacja faktur. Program wysyła wezwania, a jak trzeba, to kieruje sprawę do kancelarii. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ci dłużnicy to czasem potrafią się ukrywać... Mój przyszywany wujek pożyczył ode mnie kilkadziesiąt tysięcy złotych i po prostu rozpłynął się w powietrzu! Pomógł mi dopiero detektyw częstochowa, którego ofertę znalazłem na https://agencja-arcanus.pl/ . Dzięki ich działaniom udało się odnaleźć mojego dłużnika. Nie wiem co bym zrobił, gdyby nie oni... Pewnie nigdy nie odzyskałbym moich pieniędzy! Warto przemyśleć zatrudnienie detektywa, bo oni są naprawdę skuteczni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...