Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Starek

Żarówki led

Rekomendowane odpowiedzi

musze wymienic zarowki w mieszkaniu i jakis czas temu czytalem ze zarowki led to spoko sprawa ale jeszcze nie teraz (tzn wtedy gdy to czytalem:]), tzn te warte zakupu kosztuja za duzo w porownaniu z energooszczednymi - chodzilo o oddawanie barw i sprawnosc lm/W

i moze ktos sie orientuje czy juz tez dopracowali technologie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja prawie 2 lata temu wymieniłem praktycznie wszystkie żarówki w domu na ledowe. Pod różnymi względami są o wiele lepsze od zwykłych żarówek tak wiec jestem zdania,ze nie ma sensu oszczędzać i warto jest sobie kupić właśnie takie. Dają lepsze światło ( mniej rażące i mniej sztuczne). Poza tym zużycie energii jest mniejsze.

Warto jest na pewno zamontować kilka punktów świetlnych w każdym pomieszczeniu. Jeśli nie wiesz co wybrać proponuję dopytać się tutaj:

https://www.perfektmarket.com.pl/

 

W sklepie jakiś czas temu zamawiałem żarówki i znają się tam na rzeczy to powinni Ci doradzić na co się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ledowe żaróweczki tania sprawa i bardzo wydajna ja mam cały komp w rgb i oświetlenie tez mam ładnie ledowe taśmy pomontowane spoko sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłęm bardzo dobre żarówki led na tej stronie - więcej opcji. To prawda, że kosztują całkiem sporo, ale moim zdaniem warto zadba o nasza planetę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja też już wymieniłem wszystkie żarówki w domu na ledowe. Są dużo lepsze i przynajmniej się nie nagrzewają. kupuję regularnie wszystkie żarówki w sklepie wasserman i mam tam nawet gwarancję na ich żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Moim zdaniem tradycyjne żarówki już za niedługo zostaną zastąpione LED'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich! Tak, led to naprawdę dobre oświetlenie, sam posiadam i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja odkąd przerzuciłem się na żarówki ledowe zauważylem, że mniej płacę, są naprawdę energooszczędne. Kupiłem sobie żarówki w sklepie wasserman.eu i mam juz zrobiony zapas na wypadek, gdyby mi się przepaliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja też używam teraz tylko i wyłącznie żarowek ledowych. Są dużo lepsze od tych standardowych, są energooszczędne i sie nie przegrzewają. Kupiłem sobie zapas w sklepie wasserman.eu ale w sumie one starczają na długo, więc jeszcze żadnej nie musiałem wymieniać na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mi ostatnio udało się znaleźć bardzo fajne propozycje oświetlenia na stronie dobre oświetlenie. Okazało się, że firma BENMAR jest bardzo dobra w dziedzinie oświetlenia i ma doskonałych fachowców, którzy są w stanie dobrze doradzić klientowi. A kto jak kto, ale moja żona należy do gatunku najbardziej wymagającej klienteli (i nie tylko) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

O, super ;) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :) Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ActiveJety ;)

Kupowałem wcześniej jakieś droższe, to coś się chrzaniło z nimi, przepalały się itp. Te żaróweczki na razie odpukać świecą wciąż w ładnych kolorach i super oszczędzają energię. Ładnych paredziesiąt złotych można zaoszczędzić w skali roku, nawet mało używając. W sferisie mają je dosyć tanio, chyba nawet z producentem - Action są powiązani. Wiadomo, polska jakość - najlepsza jakość ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

czy to są te żarówki co się nie nagrzewają??

Coś tam się nagrzewają, ale minimalnie. Te żarówki cechują się bardzo dobrą konwersją energii elektrycznej na światło, przy minimalnych stratach cieplnych, dzięki czemu są takie oszczędne i jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Żarówki LED są bardzo dobre od dawna używam i jestem bardzo zadowolony raz, że nie ciągną tak dużo prądu, a dwa po prostu dobrze oświetlają. Teraz szukałem jakiegos dobrego zasilacza po internecie bo stacjonarnie w sklepach to ceny sa kosmiczne i na szczescie finalnie udalo mi sie znalezc jesli tez szukacie to polecam https://kanluxforhome.pl/produkty/151 stad sobie jakiś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ledówki sa w modzie.. teraz to sie juz chyba nawet nie kupi nie ledowej zarowki.. poza tym zarowka to jedno a zyrandol czy lampa to drugie, popatrz na  https://oswietlenie-sklep.pl/ moze cos ci sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...