Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Jakie macie pomysły na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. My zastanawiamy się gdzie wybrać się w jakieś fajne miejsce Jeszcze nie mamy niczego zarezerwowanego. Może macie jakieś pomysły na wypady wakacyjne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile macie kasy i ile czasu? Sam w tym roku odpuszczam sobie wakacje zagraniczne i zostaję w Poslce. Wprawdzie zastanawialiśmy się nad tym aby wybrać się do Włoch albo Grecji ale odrzuciły nas trochę informacje o tym co dzieje się na południu Europy. Zostajemy w Polsce. Mamy już zarezerwowane noclegi na Helu. Byłem na Helu kilka lat temu. Dobrze nam się tam wypoczywało.

Jeszcze chcielibyśmy wyskoczyć na weekend do kilku miast w PL. Zastanawiam się nad Lublinem i Łodzią. Wstyd się przyznać ale jeszcze w Łodzi nie byłem.

Możesz sobie jeszcze zerknąć na ten blog: http://szerokiej-drogi.pl/ - kilka fajnych pomysłów na takie wycieczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam pod namiot i ognisko, takie spedzanie czasu daje niepowtarzalny klimat, duzo lepszy od hoteli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie np. bardzo fajne jest aktywne spędzanie czasu podczas kempingów. Kilka dni temu nawet znalazłem strone internetową CampRest, z której pomocą mam listę 392 kempingów w Europie! Zdaję sobie jednak sprawę, że Tobie taki sposób spędzania wolnego czasu może nie odpowiadać, mimo że według mnie jest bardzo interesujący. Niemniej jednak być może ktoś zainteresuje się moją propozycją.

Edytowane przez darek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My jakis czas temu rezerwowaliśmy wakacje trochę na farta. Postanowiliśmy wybrac się paczką w góry ale kiedy wszyscy się zebrali i było wiadomo kto jedzie to był problem z rezerwwacja noclegu w górach ( tak to jest jak rezerwuje się wszystko w ostatniej chwili). W koncu zabukowaliśmy noclegi w Zakopanem w Willi Ryś;

http://willarys.pl/

Dzwoniłem tam kilka razy wcześniej bo znałem to miejsce ( dobre ceny i standard). Na szczęście okazało się,ze ktoś zrezygnował i udało nam się zabukować. Jakby ktoś chciał się wybrać w góry to warto. Jedno z lepszych miejsc noclegowych. Nie polecam na miejscu szukać noclegu bo będzie drożej i możecie trafić na kiepskie położenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My do Zakopanego. Bylismy już tam mase razy, ale lubimy tam wracać. Niesmowite jest to uczucie i widoki miasta w tle z górami. Jeszcze jak są tak przyśniezone, ach. I już wiem gdzie nocować, gdzie jesc, to jest bardzo wygodne. Więc jeśli wy nie wiecie, to jedzonko regionalne najlepsze jest w karczmie Szymaszkowa na trasie do doliny koscieliskie. I można tam też zjeść begzlutenowo! Dla mojej dziewczyny to idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My na urlop do Krakowa. Jesteśmy z Gdańska, więc nie opłaca nam się na drugi koniec Polski jechać na weekend, potrzeba więcej czasu. No więc tydzień w Krakowie i okolicach, na pewno będzie udany. Jeszcze jedziemy do hotelu Best Western Efekt Express, znajomi zachwalali, że w takich luksusach wypoczniemy na pewno, zdjęcia na ich stronce też mówią, że to nowoczesny hotel, więc juz nie możemy się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najczęściej wybieram się w polskie góry :) Nic nie może im się równać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wam proponuje wyjazd do Krynicy Górskiej. Super miejsce, które odkryliśmy kilka lat temu. BAza hotelowa bez zastrzeżeń, tak samo jeżeli chodzi o gastronomie. Sporo atrakcji, organizowanych zarówno przez hotele jak i Urząd Miasta. Z całą pewnością każdy kto tam się wybierze, będzie ze swojego urlopu bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o tegoroczne wakacje, to spędziliśmy bardzo fajny czas na dolnym śląsku. Trafiliśmy tam na apartamenty Kudowa Zdrój na ulicy 1 maja. Miejsce super, też jako baza wypadowa pod wyjścia w góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku byłem w Nysie :) bardzo fajne miejsce. Można odpocząć od miasta i popływać w jeziorze. Klimat jak nad morzem, ale taniej i cieplej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku spędziłem bardzo fajne wakacje w Kołobrzegu. Pojechałem na royal dance center, gdzie mieliśmy codziennie zajęcia taneczne. Dla kogoś kto kocha taniec, to najlepsza wakacyjna opcja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei spędzilem bardzo fajny urlop w kudowie zdroju. Bylismy tam z rodzinką w hotelu verde montana, gdzie mają duży basen i saunę. A to dla nas było ważne. Super odpoczęlismy tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo długo zastanawiałem się co robić w tego roczne wakacje, w końcu zdecydowałem się na wycieczkę po polskich miastach. Planujemy na pewno odwiedzić Kraków i iść tutaj, poza tym Warszawa, Poznań i chyba podkarpacie. W Bieszczadach latem jest pięknie a moje dzieci jeszcze nie były

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to wakacje spedzilem dobrze bo i w gorach bylem i nad morzem jednak ostatnio rozstalem sie z dziewczyna i teraz chce wyjechac na ferie gdzies sam... gdzie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku byłam we Władysławowie. Apartament znalazłam poprzez Bookapart :) A co do ferii to może Wisła, Szklarska Poręba, Karpacz? Chyba, że może coś zagranicą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wycieczka stopem po Europie :) !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie Krakowa, to ostatnio dzieci powiedziały mi, że można tam odwiedzić bardzo fajne miejsce, jakim niewątpliwie jest https://historyland.pl/dla-szkol/ . Nie wiem czy kiedyś o nich słyszeliście, są tam gdzie stary dworzec PKP i mają naprawdę całą masę atrakcji przygotowanych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Cyprze jest świetnie! Miałem okazje raz być i cudownie wspominam <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze staram się zapewnić wakacje najpierw swojej córce, a później myślę o sobie ;) Jako, że bardzo lubi taniec i ostatnio zaczęła uczęszczać do EGURROLA Dance Studio https://taniec.com.pl/kr/ to raczej na pewno wyślę ją również z tą szkołą na obóz wakacyjny :D Myślę, że to jest bardzo fajna opcja dla niej, bo raz bardzo cieszy się na każdy trening, dwa pojedzie z własnymi koleżankami i kolegami. Widząc bardzo profesjonalne podejście trenerów na zajęciach, mogę być spokojny o jej bezpieczeństwo ;) Myślę, że jeśli ktoś z Waszych pociech tańczy to warto sobie zajrzeć na tą stronkę by dowiedzieć się więcej informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku planuję objazdówkę po całej Europie :) Jeszcze nie mam konkretnego planu, wiem tyle, że najlepiej jakby trwała 2 tygodnie no i oczywiście z mężem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi