Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
EST1987

Laptop do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje gaminowego laptop'a do 3,2k narazie znalazłem takiego: www.sferis.pl/p/386769-laptop-lenovo-y700-80nv00cvpb-i5-6300hq-156-4gb-1tb-gtx960m-noos.html

I się własnie nad nim zastanawiam czy dobry wybór..

Pomożecie coś mi wybrać?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to też nie głupi pomysł jeśli nastawiasz się że tylko bedziesz grac w domu, jesli jestes osobą która raczej nie przesiaduje calymi dniami na tylku tylko lubisz lapka ze sobą nosic to lapek jest lepszy, a autor raczej nastawiony jest na lapka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od grafiki ale ogólnie do gier lepszy jest stacjonarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop do gier? Pewny jesteś, że to jedyny i najlepszy wybór? Polemizowałbym, choć decyzja należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy uważa inaczej, ale myśle ze podany lapek jest w miare dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dwie firmy:

Asus

Lenovo

Obie mają bardzo fajne gamingowe laptopy oraz nie mają wysokich cen ( inne firmy również miewaja ciekawe propozycje ale to właśnie dwie powyższe mają najlepszą jakość sprzętu w porównaniu do ceny).Aktualnie dobra promocja jest na Asusa A 501 w sklepie rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,h3.bhtml

 

Jest tam równiez możliwość kupna laptopa na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o laptop do gier, to z czystym sumieniem mogę polecić Lenovo Y700-15ISK. Posiada procesor Intel Core i7, grafikę Geforce GTX 960M, 8 GB pamięci RAM i pojemny dysk twardy z miejscem na zainstalowanie dodatkowego nośnika SSD - myślę, że jak na takie parametry cena też jest bardzo przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta graficzna na nowe gry juz może być troche za słaba. Weź lapka nawet z wolniejszym procesorem a lepszą karta graficzną. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że laptop do gier to nie jest głupi pomysł. Jakieś dwa lata temu kupiłem do tego celu komputer stacjonarny i później dość długo tego żałowałem sad.png Po roku go sprzedałem i kupiłem sobie takiego laptopa http://laptopy.sklep-outlet.pl/outlet-msi-gp62-2qe-226xpl.html. Brakowało mi możliwości wygodnego przenoszenia sprzętu lub zabierania go ze sobą. Oczywiście ja używam tego laptopa z dużym monitorem smile.png

Edytowane przez Rubby_33
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość laptopów zwyczajnie nie nadaje się do wymagających gier, od tego masz dobry komputer stacjonarny lub konsolę i na tym polecam się skupić. Jeżeli jednak upierasz się przy laptopie to musisz liczyć się z wydatkiem 4-5 k aby poszły Ci wymagające gry bez zacinania czy lagów. Oprócz Lenovo y700 zwróć uwagę na MIS GE 62 i wyższe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komputer stacjonarny jest lepszym rozwiązaniem niż laptop. Większe możliwości rozbudowy tańszym kosztem. Do gier tylko produkty firmy MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadasz na zakup laptopa, akurat u nas znajdziesz szeroki wybór i chętnie pomożemy, doradzimy. To nasza specjalizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...