Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Zegarek do garnituru za 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum, ponieważ przymierzam się poważnie do zakupu pierwszego zegarka. Proszę o pomoc w wyborze. Szukam zegarka do garnituru najlepiej do kwoty 2000zł, ale jak będzie warto, mogę dołożyć do 500zł. Interesują mnie zegarki z białą tarczą i na czarnym pasku, będę go używał codziennie. Będę wdzięczny za konkretne propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie stawialbym na coś od Atlantica. Na stronie jest katalog ich zegarków:

http://zegarki-atlantic.pl/

Jest to szwajcarska firma z tradycją. Zegarki robią porządne, z dobrym mechanizmem i z szafirowymi szkiełkami tak wiec powinieneś być zadowolony.Wybierz klasyczny model na czarnym pasku i z czarną tarczą. Taki pasuje praktycznie do wszystkiego. Nie tylko do garnituru ale i na co dzień.Bransoletę odradzam. Nie pasuje z eleganckimi ubraniami i jest mniej wygodna niż skórzany pasek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O człowieku, chciałbym kiedyś móc tyle wydać na zegarek. Ale ładne te zegarki, nie powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne te zegraki. A akurat szukam jakiegoś na prezent dla męża. Może jeszcze jakieś inne macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O człowieku, chciałbym kiedyś móc tyle wydać na zegarek. Ale ładne te zegarki, nie powiem wink.png

To samo chciałem powiedzieć. Można powiedzieć, że zazdrość przeze mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu z zegarkami i poszukaj tam zegarka który Ci się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż uwielbia zegarki. Nasz syn coraz bardziej zaczął się interesować nimi, przymierzać itd., dlatego też postanowiliśmy kupić mu taki zegarek GPS https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/14-lokalizacja-osob specjalnie przeznaczony dla najmłodszych. Oprócz tego, że dziecko zadowolone to i rodzice mogą żyć ze spokojną głową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi