Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Kredyt na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Przeliczyłem sobie koszt rat i jest dość drogi ak wiec biorę pod uwagę kredyt na komputer. Możecie doradzic jaki bank ma jakąś dobrą opcję tak do max 3000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam że oprocentowanie w banku będzie też dość spore, ale może poszukaj sklepu gdzie nie mają oprocentowania albo poczekaj na jakieś promocje, ja tak zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może po prostu skorzystaj z banku który kooperuje z np. RTV EURO AGD. Bodajże Santander ;)

A może lepiej sobie poskładać i bez kredytu zakupić w niedalekiej przyszłości ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czy aby w tych sklepach nie ma ubezpieczenia do rat? Bo w wielu przypadkach okazuje sie, że ubezpieczenie do rat jest wyższe niż koszt kredytu gotówkowego. Zorientuj się na tym forum:

http://www.forum-kredytowe.pl/f127/

Jest tutaj dział o kredytach gotówkowych. Możesz zorientować się w sprawie tego jakie kredyty są opłacalne. Obecnie są niskie stopy procentowe tak wiec jest duża szansa,ze znajdziesz opłacalny kredyt. Założ tam temat to doradcy powinni Ci odpowiedzieć jaka będzie dla Ciebie najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też chyba wolałbym wziąć na raty, na pewno będzie mniej zamieszania niż z kredytem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz poprosić o raty Credit Agricole w Media Expert czy innym markecie obecnie sa na 0%. jeżeli chodzi o kredyt jest z tym więcej zamieszania, bo musisz posiadać historię kredytową, aby otrzymac zgodę (spalcać już jakieś raty). Często są odmowy ponieważ klienci sa "czyści" i w tym wypadku działa to na ich niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kolega brał sobie na raty kompa to za części wyszło 2800, a koszt całkowity 3400 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie ma już czegoś takiego jak raty nie oprocentowane ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem zdania,że nie ma sensu brać kredytu na laptop. Szczególnie gdy jest mozliwość wzięcia rat 0%. W rtv Euro agd są rzeczywiste raty bez konieczności wykupowania dodatkowego ubezpieczenia:

http://www.euro.com.pl/D

Dodam również,ze na niektóre laptopy jest możliwość wzięcia 50 rat. Na niektóre 10 rat. Bardzo wiele zależy tak więc od tego jaki sprzęt kupujecie i w jakiej cenie. Ceny laptopów porządne, jest to jeden z tańszych sklepów ( mają duży obrót i daltego mogą sobie pozwolić na takie ceny przy ratach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie raty są bardziej korzystne. Warto poczekać na jakąś okazję "raty 0%". No i dodatkowo jeśli ma to być komputer do grania a nie do pracy to najlepiej poczekać i odłożyć gotówkę. Przynajmniej ja tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sobie wzięłam kredyt na komputer mój, bo tak naprawdę nie miałam kasy tyle, a raty ? czasami są bardzo niskie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównaj sobie rożne opcje kredytowe na stronie http://moneye.pl Znajdziesz tam ranking kredytów gotówkowych. Wpisujesz kwotę kredytu, długość spłat i wielkość rat, a samo poszuka ci najlepszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi