Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

jaką pralkę wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram właśnie pralkę.W sklepie niedaleko mnie są w dużej promocji dwie.Jedna firmy ARDO a druga LG.

Czy ktoś z Was wie którą lepiej kupić?Która firma lepsze pralki produkuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie patrz się jedynie na promocje. Promocje mogą być oszukane. Zwracaj uwagę przede wszystkim na markę. Niezłe pralki produkuje marka Candy. Obecnie mam ich pralkę w domu. Jest to moja druga pralka tej firmy. Pierwsza wytrzymała bardzo długo tak wiec postanowiliśmy znowu kupić sobie ich model.

Mamy tą:

http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-gory/-/catalog/1531680/vita-g372tm-1-s

Pralka o dobrej pojemności 7 kg. Ładowana od góry bo dzięki temu nie zajmuje tyle miejsca w łązience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam miałem na poprzednim mieszkaniu rodziców samsunga niestety padł pewno z winy ojca... teraz po przeprowadzce sprezentowałem rodzicom bosha Mam kolege pracującego w tej firmie tj Boshu do kumpletu dorzuciłem jeszcze kuchenkę elektryczną, brałem raczej najtańsze modele i to na raty bo na zakup od reki gotówką niekoniecznie mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja na początku roku kupiłam w sferisie Beko WKB 61032, zdecydowałam się na ten wybór bo ma odpowiednie wymiary do mojej łazienki musiałam szukać czegoś o głębokości maks te 43 cm, szczerze to nie wiem czy był to najlepszy wybór bo mam problem z ustawieniem stopek i jak pralka zaczyna wirować to przemieszcza mi się, pierwszy raz mam taki problem, niby jak poziomicą patrze to wszystko jest ustawione na równo, będę musiała poprosić jakiegoś mężczyznę żeby pomógł mi ją okiełznać :) Poza tymi technicznymi utrudnieniami to dobrze pierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...