Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
wikssers

Co powiesz na nowy rower?

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon rowerowy już powoli się do nas zbliża. Tak naprawdę wiele było już okazji do jazdy bo pogoda sprzyja, ale jeśli Ty budzisz się dopiero teraz i szukasz odpowiedniego sklepu z rowerami gdzie zrobisz porzadne zakupy na nowy sezon, koniecznie odwiedź sklep rowerowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Promocje są interesujące. Zastanowię się.

Edytowane przez MatMak1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a może na olx? tam często są jak nie nowe to używane w dobrym stanie;) warto poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a może na olx? tam często są jak nie nowe to używane w dobrym stanie;) warto poszukać

również polecam olx ;) tam jest mnóstwo fajnych oferrt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

również polecam olx wink.png tam jest mnóstwo fajnych oferrt

ja tam ostatnio kupiłam rowerek dla córki:) już drug rok na nim jeżdzi a był używany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli planujesz kupić dobry rower zobacz jaką ofertę ma internetowy sklep rowerowy tam można kupić bardzo fajne rowery i jest duży wybór. Najlepiej kupować właśnie teraz bo zaraz zacznie się sezon rowerowy na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szukam dobrego serwisu, ponieważ idzie wiosna chcę aby mój rower był już przygotowany do pierwszej wycieczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najpiękniejszym modelem jaki widziałam to rower królewski Cruiser na stronie sklepu https://royalbi.pl/. Są to damskie i męskie rowery, idealne zarówno do jazdy miejskiej, jak i do leśnych wycieczek rowerowych. Super rozwiązaniem jest również to, że można je sobie zaprojektować wg własnych upodobań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...