Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

witam formułowiczów

mam problem z komputerem a mianowicie przy włączeniu wchodzi obraz start windows normally nic nie mozna nacisnąć a po 25 sekundach niby wchodzi w system a za chwilkę pojawia się niebieski obraz z napisami białymi i następuje restart i tak w kółko. a jak wkładam płyte windowsa to jej wogóle nie czyta by przeinstalowac system, Moze cdrom jest do czyszczenia? miał ktoś taki problem?Tak szybko się restartuje ze nie mogę odczytać co jest powodem

 

prosze o rady i pomoc w załączeniu plik filmik jak to wyglądapost-17691-0-68070000-1453993571_thumb.jpgpost-17691-0-68070000-1453993571_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić formatowanie. Miałem taki sam problem. Udało mi się zgrać dane na wyłączonym komputerze, a później zrobiłem format i się naprawiło.

 

szambo-eko-betonowe.pl

Edytowane przez Maciej22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze tu jak w temacie....Komputery mają to do siebie, że jak każde urządzenie elektroniczne, czasem przestają funkcjonować prawidłowo. :wink:

1. sprawdzamy, czy procesor, bądź karta graficzna nie pracują ze zbyt wysoką częstotliwością

2.sprawdzić stan wentylatorów wewnątrz obudowy,czy nie są zakurzone

w innym przypadku udaj się do servisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj kompa do serwisu, bo ewidentnie coś się zepsuło. Nie powinien się w kółko restartować. Uderz do Redicreo, oni mają fajny serwis komputerowy w Krakowie na ulic szlak, na pewno Ci z nim pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak? oddałeś tego kompa do naprawy do tego redicreo, czy nadal się męczysz z ciągłym resetem komputera? Możliwe, że sie przegrzewa, albo pada już dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś podobny problem i oddalem komputer do serwisu komputerowego w krakowie. wybrałem redicreo, bo moj znajomy mi polecił. To bardzo dobra i solidna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przed oddaniem do serwisu niech zrobi podstawową diagnostykę. Polecam sprawdzić ram, hdd, zasilacz oraz standardowo docisnąć wszystkie kable :P Widzę również, że buzz marketing kwitnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt znam się na sprzęcie komputerowym dlatego zawsze jak mam jakiś problem z laptopem zanoszę go do sprawdzonego już przeze mnie serwisu komputerowego, dla mnie to najlepsze wyjście :P

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, format najlepszą bronią informatyka. Szkoda, że wielu zapomina, że żeby wyczyścić dysk na cacy trzeba by go namagnesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zaniósłbym komputer do serwisu, sam go nie naprawiaj, bo nie wiadomo co tam się stało. Znam bardzo fajny serwis komputerowy redicreo, możesz tam zanieść kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ze swojej strony ten serwis: http://lechtronik.pl na pewno zrobią co trzeba aby było dobrze. Moim zdaniem warto do nich przedzwonić i dowiedzieć się o ofertę, mi już nie raz pomogli właśnie z usterkami komputerowymi., może w Twoim przypadku też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...