Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

Jaki sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o mnie to jeszcze nigdy nie zamawiałem laptopa z aukcji. Lepsze ceny mają tradycyjne sklepy. Sugeruje zajrzeć sobie do tego sklepu:

https://laptopmarket.pl/

Mają tam w dobrej cenie nowe laptopy, ale również spory wybór laptopów poleasingowych, które równiez warto jest wziąc pod uwagę. Laptopy takie mogą mieć bardzo dobre parametry w niskiej cenie. Na przykład za mniej niż 2000 zł możecie mieć Della z dedykowaną kartą i procesorem i7. Udzielaja tam również na takie sprzety kilkumiesięcznej gwarancji z tytułu rękojmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej porównać bieżące ceny przy pomocy specjalnych stron takich jak rankingmania.pl. Z tego powodu nie mam "ulubionych" sklepów, bo kupuję tam, gdzie znajdę taniej. Tyczy się to wszelkiego rodzaju elektroniki, AGD i drobniejszych akcesoriów. Warto też porównać parametry poszczególnych urządzeń, bo może się okazać, że dokładając kilkadziesiąt złotych możemy dostać lepszy sprzęt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak teraz często przegląda ceneo i widzę że jeden sklep się ostatnio mocno wybija cenami  - sferis.pl, dawniej praktycznie nie dało się go tam znaleźć w TOP3 cen. Nawet ostatnio patrzyłem za ekspresem kapsułkowym - https://www.ceneo.pl/43931929 ; Tchibo Cafissimo Tuttocaffe 1850W - u nich 249 zł, w innych sklepach 367 zł min.

Wyglądają legitnie, opinie też dobre, chwaleni za wysyłkę w 24h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jeżeli chodzi o sklepy internetowe z akcesoriami, elektroniką i laptopami to tak się składa, że zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc, doradzić podczas wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupowałem w xkom laptop ale mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.10.2018 o 21:53, HoneyBee napisał:

Ja tak teraz często przegląda ceneo i widzę że jeden sklep się ostatnio mocno wybija cenami  - sferis.pl, dawniej praktycznie nie dało się go tam znaleźć w TOP3 cen.

Sklep bardzo popularny ostatnimi czasy przede wszystkim za sprawą bardzo dobrych cen na Xiaomi. Ogólnie, kupowałem tam kilak razy, nie mogę narzekać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi