Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

Jaki sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaki polecacie sklep internetowy z komputerami gdzie jest duży wybór i w miarę tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam hipermakretów maja tam ceny z kosmosu.

 

Polecam xkom ewentualnie morele.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam morele jeśli komuś zależy na szybkości i czasie realizacji :) nets też daje radę, xcom jeśli chcemy odbiór osobisty - mają dużo siedzib w różnych miastach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba maja duzo miejsc odbioru osobistego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli stawiać własny sklep to na https://www.shoper.pl/ prawda?

Przychodzi wam na myśl platforma, która wiąże się z niższymi kosztami, a jednocześnie daje tlyle funkcjonalności?

Niczego takie nie znalazłem.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele tego typu stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego gdzie jest aktualnie taniej. Ja mówie, ostatnio kupowałem lapka i padło na Komputronika bo było najtaniej na rynku w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele i Komputronik, albo X-Kom wg mnie. Czaserm RTVEUROAGD ma fajne promocje na sprzet no i plus - darmowe raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik jest najlepszym wyborem. Na drugim miejscu dałbym X-Kom, a na trzecim Morele. Zupełnie nieplanowanie stworzyłem ranking. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam natomiast kupowac w sklepach gdzie dostajesz paragon vat marżą. Wiesz,ze wtedy nie masz gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentulanie coś z internetowych sklepów jak karen czy salurion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam xkom, regularnie kupuje od nich sprzęt.Nie ma problemu ze zwrotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję w komputroniku i nie mam nigdy żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z Komputronika. Mają fachowych doradców. Jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jakaś sieciówka czy coś takiego bo kolega ma mały sklepik o takiej samej nazwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia mogę wymienić xcom, tylko unikaj godzin szczytu po pracy bo ostatnio stałam w kolejce prawie godzinę, komputronik - profesjonalnie ale trzeba sprawdzać ceny, sferis - cenowo ok i ostatnio odbierałam na stacji orlen paczkę bo mają z nimi jakąś umowę, morelę - ceny ok, problem z dopchaniem się na infolinię. To tak z grubsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrzyłbym którym sklepem się kojarzyc, znaleźć interesujący model popatrzyc na ceneo gdzie najkorzystniej, wiadomo sprawdzic cene w tych wszystkich morelach, xcomie, sferisie, euro itd. bo w każdym może się znaleźć jakaś oferta promocyjna.. ważne żeby miały gwarancje i były nowe, na allegro też można popatrzyć na aukcjach tych sklepów bo maja lepsze propozycje te tzw modernizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jest dobrze sprawdzić sobie sklep zanim zdecydujecie sie na zakupy. Sklepów jest masa ale sam również proponuje brać pod uwagę te większe. Najczęściej kupuję w sklepie rtv Euro agd. Z uwagi na to,że mają swoje stacjonarne sklepy. Nawet jak nie mają danego sprzętu na wystawce to nie ma problemu z zmaówieniem go sobie w sklepie internetowym i z odbiorem na miejscu. Dostawa trwa najczęściej tylko jeden dzień. Mogę przejść się na miejsce, z każdej strony obejrzeć sobie to co kupię i dopiero wtedy podjąć decyzję. Obsługa na duży plus, nie jest nachalna i mam wrażenie,ze dobrze dobierają osoby, które zatrudniają do pracy. W sensie,że nie biorą każdego z ulicy ale tylko tych, którzy orientują się w sprzęcie. Tak wiec zawsze mozna się czegos poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie morele.net jedyny dobry, sprawdzony i w dobrych cenach, bez żadnych oszustw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam tylko z morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...