Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
karol_leny

Jakie macie fotele do pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy ile grafik spędza czasu przed kompem i jaki ma to bezpośrednio wpływ na jego plecy. Szukam naprawdę dobrego fotela obrotowego do pracy przy kompie. Nie ważne jak będzie wyglądał, ważne żeby nie bolały plecy po kilku godzinach i żeby sam fotel nie rozpadł się po roku. Cena w zasadzie nie gra roli, ważne żeby spełniał wyżej wymienione wymogi. Mam na oku coś takiego https://www.akracing...01&id_asort=357 Czekam na opinie i może jakieś inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotel biurowy Ergo i jest trochę tańszy od tego co masz na oku, ale jestem z niego zadowolony. Ja wolę bardziej klasyczny design.

 

www.prospectrum.com.pl

Edytowane przez eryk166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten komfort, że mam kanapę w biurze. Dobrze mi się na niej pracuje. Co do foteli to nie polecam tych z niskiej pułki cenowej. Po dłuższej pracy pojawiają się kłopoty z kręgosłupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam welurowy z trójstopniową regulacją. Mega wygodny i mam dobrą pozycję przed komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki skóropodobny z regulację. Fajnie się na nim odchyla na chwilkę wytchnienia od pracy przy komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kupuj takiego na kółkach bo w ferworze pracy można "odjechać" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pracy najlepszy jest ergonomiczny, z regulacją i zagłówkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jakiś czas temu zmieniałem fotel na nowy. Mój pierwszy fotel był czarny, skorzany. Wyglądał dobrze przez pierwsze pól roku, potem niestety zacząl się wycierać. Pozałowałem wtedy,że zaoszczędziłem i kupilem sobie tani fotel ze sztucznej skóry bo po roku i tak musialem zmienić na nowy. Tym razem zamówiłem sobie porządny fotel z tkaniny. Wybrałem ten:

mini_07accb6bc01c3d59823d84cf57a0a46fd75b1346.jpeg

 

Obicie jest jednak nie w granacie ale w czerni. Zamawiałem w tym sklepie:

https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-biurowe-/119/c

 

Polecam dzwonić i negocjować bo można dostac niewielki rabacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre krzesło, takie ze skóry - wykonane zgodnie z należytą jakością trochę kosztuje. Zwykle ceny zaczynają się od 1000 w górę. Przy czym dla kogoś, kto spędza dużo czasu przed komputerem, przed biurkiem jest to wskazana opcja.

Duży wybór jeżeli o to chodzi o meble biurowe w tym krzesła biurowe mają m. in. tutaj: http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/6205319.wf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele z akracing są naprawdę godne polecenia. Sam mam ich model i jest bardzo wygodny nawet jak przyjdzie mi pracować kilka godzin. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ikea Markus, w swojej cenie to rewelacja. Wreszcie znalazłem fotel z naprawdę wysokim oparciem. Jakość wykonania też bardzo dobra, łatwo dostępny, dobra gwarancja, można się bez problemu przymierzyć co jest naprawdę problematyczne przy lepszych fotelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie (robimy głównie IT) zamawiali meble biurowe z projektmebel, razem z oftelami, to goście z Gliwic.

Mają od cholery realizacji, które można zobaczyć na stronce, meble biurowe, fotele, co tylko chcesz: meble biurowe

Edytowane przez MariuszNerfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli maszzwykły zawsze możesz dokupić podpórkę pod plecy, zeby zapobiec bólom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel gamingowy sprawdzi się jako fotel fo pracy przy komputerze, ale na odwrót już nie wink.png Dlatego ja siedzę od 2 lat na NATEC Nitro 550 NFG-0907. Solidny mebel, a wygoda ogromna, pożgnałem się z bólem kręgosłupa na zawsze!

post-20544-0-84409400-1515936338_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić tani fotel z Biedronki. Będzie fajny... przez pierwsze pół roku. Po tym czasie albo fotel zacznie się rozpadać, albo plecy będą tak boleć, że o spaniu na nich będzie można zapomnieć. My w biurze mamy fotel Arca 21SL z biuromarket.com.pl. Cena niewysoka a kręgosłup za parę lat Wam podziękują za jego zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zobacz co ma w ofercie ta firma  https://pro-gamer.pl/  . Mam od nich model Daytona i ogólnie polecam, wygodny fotel za mniej niż 400 złotych. Mechanicznie jest wykonany bardzo dobrze, nie sądzę żeby rozpadł się za kilka lat nawet. Skórka którą jest pokryty też wygląda świetnie, jak na razie mój najlepszy nabytek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...