Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Czy możecie polecić dobrego stomatologa z Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś ma tutaj namiary na dobrego lekarza z Łodzi specjalizujacego sie w leczeniu kanałowym? Bo muszę sie wybrać oraz nie jestem w stanie przestać panikować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie nie jest to zbyt przyjemne badanie ale wiele tutaj zależy od doświadczenia lekarza oraz od tego jakie posiada w swoim gabinecie urządzenia. Sam jestem z Lodzi oraz jestem stałym pacjentem gabinetu stomatologicznego na ulicy Złotno. Na stronie znajdziesz kontakt:

http://www.medycynaistomatologia.pl/endodoncja_lodz.html

 

Obecnie mają tam najnowocześniejszy sprzęt a dentysta jest po prostu delikatny .Również miałem tam raz leczonego w taki sposób zęba.Nie ma sensu moim zdaniem czytać wypowiedzi ludzie na forach bo lekarze są różni, przypadki również tak iwięć to,że kogoś to bolało nie oznacza,że będzie bolało również Ciebie. Mnie akurat nie bolało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A byliście kiedyś na jakimś zabiegu chirurgii stomatologicznej? Ja jestem zapisany na taki zabieg za klika dni i jak na razie przeczytałem sobie o tym na https://kristalum.pl/chirurgia-stomatologiczna/. Muszę przyznać, że jestem trochę teraz tym przestraszony, ale wydaje mi się, że aż tak źle też być nie może. Ma ktoś już  tym jakieś doświadczenie i chciałby mi trochę o tym opowiedzieć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W Sosnowcu macie dobry gabinet dentystyczny http://wesolystomatologia.pl/ w którym mój mąż miał robione implanty zębów. Był zadowolony z zabiegów, teraz wygląda bardzo fajnie, także wykonali kawał dobre roboty. I cena była przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...