Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ki9a

Tanie granie i zarabianie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym przedstawić wam portal z tanimi grami i różnymi rzeczami z nimi związanymi;) a w dodatku można łatwo na nich zarabiać. Ostatnio popularna jest gra GTA V która na tym portalu kosztuje od 110 zł na której można zarobić ok 3,5 złotego.

Oto link do tego portalu: https://www.g2a.com/r/tanie-granie-promocja

Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany to proszę pisać;) Znalazłem już 1 łatwy sposób na którym powoli zarabiam którym się podzielę;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten portal, często z niego kupuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że G2A jest obecnie popularne, w końcu większość streamerów jest przez to sponsorowanych wink.png

Edytowane przez Franeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacząć korzystać z G2A, chociaż z moich znajomych nikt nie jest chętny do kupowania tam gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g2a dziala bardzo dobrze, nie ma sie co zastanawiac tylko zaczac granie&zarabianie, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat wymieniania się gier. W ten sposób można chyba najtaniej nabyć grę, bo tak naprawdę nie wydajemy ponownie na nie kasy. Oczywiście nie chodzi mi o wymienianie się z ręki do ręki z innymi użytkownikami, bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Są jednak sklepy, które oferują pośrednictwo w takiej wymianie. Po prostu grę wysyłamy do nich, oni ją sprawdzają a następnie przyznają nam za nią punkty, które możemy wykorzystać do wybrania sobie gry z oferty lub też wypłacić je sobie w postaci pieniędzy. Taką możliwość oferuje http://arenagry.pl/. Pytanie tylko czy ktoś z Was korzystał już? Nie mogę znaleźć opinii w internecie, a opcja wygląda się naprawdę bardzo w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zarobić to mmo. I potem sprzedawać przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jezeli poszukujecie w/w gier oraz innych moge polecic wam strone

https://www.g2a.com/r/user-57bf16fbb6699

Znajdziecie tam gry stare i nowe na kazda platforme w mega promocjach 100% legalnie i szybko

Mozemy wspolnie sobie pomoc, grac i zarabiac

Goraco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, sprawdziłem i rzeczywiście ceny są ok i spory wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny co do tego. Naiwniacy dają się złapać na haczyk, a po 3 miesiącach jakaś niespodzianka przychodzi pocztą - tradycyjną, albo elektroniczną. Gdy coś za ładnie świeci, to wiadomo, że źródło światła jest sztuczne. Pomimo tego, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z portalu G2A korzystam bardzo często, klucze przychodzą natychmiast na adres e-mail i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby któryś nie działał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas używam portalu G2A i nigdy nie zdarzyło mi się aby kod nie działał. Napisz do nich i wyjaśnisz z nimi sprawę bo sprawnie odpowiadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś drobne. Trzeba czytać opinię w Internecie  bo często na stronie nie da się dobić do minimalnej wypłaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten portal, co to robi za giełdę podejrzanych kluczy i gdzie dochodzi do oszustw/!? Dziękuję, postoję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć w coś takiego. chociaż fajnie by było, jakby to było realne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...