Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Tomia

Zarządzanie projektami

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję firmy, która pomogłaby w zarządzaniu różnymi projektami w obrębie naszej działalności gospodarczej. Przydałoby nam się doradztwo w zakresie systemu motywacyjnego dla pracowników, pozyskiwania klienta czy sieci sprzedaży. Dobrze też, gdyby firma miała swoich prawników, czy osoby, zajmujące się finansami, ponieważ korzystamy w sumie z kilku odrębnych podmiotów. Tylko dział informatyczny mamy własny, ale mile widziana byłaby również wymiana informacji na tym polu. Z góry dziękuję za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że jest wiele firm na rynku o profilu swoich usług, które mogłyby Cię zainteresować. Myślę że warto by było szukać w dużych miastach gdzie są dobre uczelnie informatyczne i jest wielu specjalistów w tej dziedzinie. Musisz pozbierać trochę ofert przede wszystkim cenowych, bo chyba to jest dość ważny element współpracy. Podejrzewam że nie obejdzie się bez kilku spotkań z daną firmą i ustaleniu ważnych elementów współpracy i tak dalej. Nie chcę tutaj podawać nazw firm żeby nie robić jakichś reklam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarządzanie projektami w sferze motywowania pracowników oraz w kontekście wymiany danych w firmie to działka i sposób na zarabianie wielu firm na rynku w dzisiejszych czasach:) Z t ego, co przeglądałem to w sieci jest tego od zatrzęsienia i z tego, co wiem to nie musi być to firma, która mieści się w pobliżu Waszej placówki. U nas w firmie jest taki dział do zarządzania zleceniami i wymianą informacji między kontrahentami i wszystko obsługuje firma, która mieści się około 300 km od naszego przedsiębiorstwa:) Wszystko jest robione zdalnie i w zasadzie nie słyszałem, żeby szef coś narzekał w tym temacie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie, że szukasz firmy zajmującej się zarządzaniem projektami, ostatnio miałem podobny problem w swojej firmie, ja skorzystałem z usług: http://combeenut.pl i jestem bardzo zadowolony, wszystko jest wykonane profesjonalnie i od razu łatwiej jest ogarnąć całą firmę, pomagają w zarządzaniu projektami, infrastrukturą sieci, ryzykiem nadużyć finansowych, usprawnienie procesów, tworzą również oprogramowania dedykowane oraz na strony internetowe, z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie i Twojej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także stawiałbym na zdalne załatwienie sprawy - tak jest szybciej i wygodniej. No i daje więcej możliwości, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniej firmy, tak jak właśnie nawet i ta Combeenut. Poszperałem sobie u nich na stronce i tak sobie myślę, że podrzucę link mojemu szefowi, on coś przebąkiwał o jakimś szkoleniu z tego zakresu właśnie... Może jemu przypasuje ta oferta i zdecyduje się w końcu nas odpowiednio przygotować do kolejnych etapów naszej pracy...? Dzięki za link, gregoory:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi