Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

Gdzie kupujecie firmowe ubrania

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi tutaj o dobre bluzy oraz koszulki. Nie interesują mnie chińskie sklepy .Zależy mi na sklepie,w którym kupie sobie coś oryginalnego. Macie może jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kupuj w autoryzowanych sklepach. Dzięki temu będziesz miał pewność,ze nie kupujesz podróby ale kupujesz sobie coś oryginalnego. Od dłuższego czasu nie kupuję praktycznie niczego na allegro .Jest tam wprawdzie bardzo duży wybór ale tak jak już sam zauwżyłeż bardzo łatwo można natrafić na jakąś podróbkę.

Całkiem spory dział z firmowymi męskimi ciuchami oraz butami ma Brandsplanet:

http://www.brandsplanet.pl/6-men

Możesz sobie zobaczyć. Zamawiałem tam sobie ostatnio trampki oraz nową bluzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuje w galeriach handlowych, ale tam nie zawsze mogę liczyć na to, że będę wyjątkowa. Często ubrania projektuje sam i zlecam uszycie tego. A tak poza tym - lumpeksy, tam naprawdę można znaleźć cuda - NOWE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuje zazwyczaj w firmowych sklepach. A jak wiadomo takie sklepy znajdują się w galeriach czy centach handlowych. Czasem zdarza mi się kupić coś przez internet ale bardzo rzadko. To zależy też ro rozumiesz pod hasłem firmowe. Czy mają to być bardzo drogie i ekskluzywne marki czy też zwykłe sieciówki. Bo też jest dość ważny i istotny element zakupów. Czasem na prawdę markowe i porządne rzeczy są w wybranych galeriach czy dzielnicach miasta. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A myślisz, że w tych oryginalnych sklepach nie ma ubrań szytych w Chinach? Praktycznie cała produkcja jakiś czas temu przeniosła sie do Chin. Jeśli chcesz kupic sobie coś porządnego to proponowałbym poszukać ubrań polskiej produkcji. Wbrew pozorom nie jest ich tak niewiele. W sieci jest sporo sklepów.

 

Sam często zamawiam sobie ubrania w sieci. Gdzie na przykład mogę zaprojektować sobie napis. Możesz sobie zajrzeć na stronę http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-7.html - jest na niej spory wybór porządnych sportowych koszulek. Powinieneś cos dla siebie tam znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni mój zakup porządnych ubrań był tydzień temu, bo zamawiałem odzież termoaktywną z https://www.sklep.prospeed.pl/pl/c/Odziez-termoaktywna/20 . Był to jeden z moich najlepszych wyborów, bo odzież okazała się być bardzo wysokiej jakości i świetnie dopasowuje się do ciała :D Bardzo szybko dostałem moją paczkę, co też działa na wielki plus w odbiorze sklepu. Cieszę się, że dobrze zainwestowałem swoje pieniądze. Od długiego czasu szukałem właśnie takiej porządnej odzieży termoaktywnej, bo jestem fanatykiem motocykli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sportową odzież kupuję w KS Sport. Ma również koszulki z nadrukami 3D z sklepu internetowego. Zawsze możesz zajrzeć na Allegro.pl, tam trafiają sie okazje lub po prostu wpisz w Google frazę "koszulki z nadrukiem" lub "koszulki męskie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...