Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Czy ktoś z Was bral kiedyś pożyczkę w vivus?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się obecnie nad skorzystaniem z oferty pierwszej darmowej pożyczki. Myślicie,że jest to dobra opcja? Czy jednak się na razie wstrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jesteś pewien,ze spłacisz ją w odpowiednim czasie? Jesli tak to bierz bo pożyczka taka jest bardzo łatwa do uzyskania. W Vivusie dostaniesz kasę jeszcze tego samego dnia. Nie ma tyle bawienia sie co na przykład w banku .Z drugiej strony jesil się spóźnisz musisz mieć świadomość,ze procenty będą Ci narastały w bardzo dużym tempie a firmy chwilówkowe takie jak Vivus wcale nie są takie skore do negocjacji w przypadku problemów ze spłątą kredytu...Tak więc osobiście nie wiem czy bym się na coś takeigo zdecydował. Raczej nie....

Zerknij sobie jeszcze na stronę:

http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivus-pl-opinie-klientow-63887.html

Jest tam forum kredytowe oraz możesz sobie poczytać o tym jakie są opinie klientów na temat firmy Vivus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj, że jest to opcja za darmo ale tylko wtedy gdy spłacisz zadłużenie w terminie. W innym wypadku koszty są tu bardzo wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vivus to chyba najbardziej znana firma pożyczkowa w naszym kraju i udzielająca najwięcej pożyczek. To chyba ona jako pierwsza wprowadziła pożyczke za darmo i to właśnie dlatego jest taka popularna. Teraz też poszli krok naprzód w stosunku do innych firm i oferują darmową pożyczkę ze splatą w ciagu 60 dni. Więc jeżeli potrzebujesz pożyczyć pieniądze, to chyba warto z oferty tej firmy skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zawsze warto spojrzeć na jakiejś aktualne rankingi chwilówek. Zawsze aktualne zestawienie ma chwilowkiok.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie ufam chwilówkom - okropna sprawa :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystanie z szybkich pożyczek gotówkowych w rozważny sposób nie jest niczym strasznym. Jeśli pożyczka zostanie spłacona w terminie nic złego się nie dzieje - przynajmniej w przypadku naszej firmy, gdyż mamy bardzo przejrzyste warunki i klienci wiedzą na starcie o wszystkich opłatach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie brałam w tej firmie. Obecnie już przekonałam się do szybkich pożyczek, ale kiedyś było ciężko. Mam pewność, że obecnie korzystam z najlepszej oferty, bo sprawdzam ją najpierw w porównywarce kredytów tutaj: http://www.ekredyty.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferty mają bardzo kuszące. Braliście u nich pożyczki? Jak jest później? Nie ma żadnych problemów? Niekiedy by się przydała taka szybka pożyczka i zastanawiam się, czy ta http://bystrefinanse.pl/vivus nie byłaby dobrą opcją. Co myślicie? Korzystaliście z tych pożyczek?

Edytowane przez wikiped9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie brałem i nie mam zamiaru, tobie też nie polecam bo oni oszukują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...