Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mumir

Ubrania przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Internet jest źródłem informacji, witryn internetowych w których można znaleźć wszystko czego potrzebujemy. Dla kobiet może okazać się ważna moda damska przykładowe zestawienia ubrań mogą stanowić wzór do naśladowania. Sieć aktualnie jest kopalnią wiedzą, gdzie można znaleźć mnóstwo rzeczy. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

tak tylko problem w tym że jak coś leży na tobie, tego nie przewidzisz, jak z tym sobie sklepy internetowe poradzą , to tradycyjne butiki będą padać jeden po drugim, z takim samym problemem muszą zmagać się inne biznesy typu http://sortownia-odpadow.pl które muszą zmieniać swój sposób na kontakt z klientem, tak aby jak najlepiej będzie mu korzystać z danych usług.

Edytowane przez Genia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kupuje w charllot i patkabutikue. Mają dobre ceny i świetną jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest kupić w tradycyjnym sklepie, gdyz mozna przymieżyć. W internecie nie sprawdzi się czy ubranie nie jest za ciasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wolę normalnie w sklepie kupić. Potem się tylko wkurzam jak coś na mnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś tanie sklepy? Większość fajntch rzeczy które znajduje są prawie po 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja sama osobiście też robię dużo zakupów przez internet. Kupuje sobie przede wszystkim ciuchy. Korzystam z różnych sklepów. Ale powiem szczerze że nie dla wszystkich są zakupy w internecie. Jak ktoś ma problemy z rozmiarem i w ogóle tak jak mój facet to jest trochę kiepsko. On musi najpierw przymierzyć ciuchy nie może kupić tak w ciemno. Ale za to nie ma problemu z innymi rzeczami on tez kupuje masę innych rzeczy na internecie. Jakieś swoje pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Przeważnie kupuję ubrania na allegro - wybór jest spory, ceny niskie, jedyny minus to, że nie zawsze ubrania są w takim stanie, jak wyglądają na aukcji (zarówno używane, jak i nowe). Kupuję też w kilku ulubionych e-sklepach odzieżowych - ostatnio kupiłem sobie dobry płaszcz na wiosnę, tutaj http://www.e-moxos.p...i-plaszcz-meski jest teraz promocja na kilkanaście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja zazwyczaj przymierzam sobie w sklepie a kupuję przez internet i mniej więcej jestem w stanie stwierdzić co na mnie będzie pasować itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W internecie kupuję już od kilku lat i nie narzekam. Wystarczy dobrze sprawdzić wymiary. Jest taniej, szybciej i wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zbyt leniwa, żeby wychodzić na zakupy, dlatego te rzeczy, które mogę kupić online zamawiam w ten właśnie sposób :) ostatnio na przykład odkryłam świetny sklep fryzjerski i to właśnie w nim kupuję wszelkie kosmetyki do włosów. Duży wybór i szybka obsługa. Bardzo jestem zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja również kupuję przez internet. Nie przepadam za marnowaniem czasu w galeriach handlowych. Może nie chodzi tutaj o lenistwo co o to,że mnie to męczy. O ile kilkugodzinny spacer mnie nie męczy to galeria handlowa już tak. Szczególnie na wekenendy kiedy jest tam masa osób a moja dziewczyna akurat wtedy ma ochotę na chodzenie po sklepach...

 

Jesli szukalibyście jakiegoś sklepu z porządnymi markami ubrań to polecam zajrzeć sobie tutaj:

http://www.brandsplanet.pl/

 

Jest tam spory wybór markowej odzieży. Kupowałem tam buty i bluzę w ostatnim czasie.Wszystko jest oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ubrania w sklepach internetowych są tańsze, niż w tradycyjnych sklepach, szczególnie w hurtowniach internetowych jak http://wolka-24.pl, a poza tym w internecie jest większy wybór, a wszystko można załatwić w kilka chwil, więc nie trzeba tracić czasu na chodzenie po sklepach. Co prawda czasami może się zdarzyć, ze jakieś ubranie nie będzie pasowało, ale większość sklepów raczej nie robi problemów ze zwrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja akurat Allegro unikam, o raz za dużo się tam naciąłem. Ostatnio parę nowych rzeczy, bluzę i jakieś koszulki zamawiałem sobie tutaj bo akurat była promocja na markę, którą lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona często w Internecie kupuje ubrania. Są dużo tańśze, a jakość porównywalna do sklepowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Również zamawiam przez internet. Zamawianie ubrań w taki sposób nie różni się od kupowania stacjonarnie. No i mozna sporo zaoszczedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sam jakiś czas temu przerzuciłem się na bardziej eleganckie ciuchy. Zdeterminował to wybór pracy poniewaz pracuję w firmie gdzie niby nie ma sie dress code ale jednak wstyd trochę przyjść w jakiejś luźnej koszulce czy w spodniach dresowych :P

 

Na co dzien preferuję spodnie materiałowe plus jakiś sweterek.

 

Zwracam również uwage na jakość ciuchów. Lepiej jest moim zdaniem dopłacić za coś porządnego z wełny niż kupować ciuchy z akrylu, ktory po kilku praniach będize wyglądał kiepsko.

Niezłe ma Lancerto: https://www.lancerto.com/swetry.html

 

Teraz trwa u nich spora wyprzedaż noworoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...