Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
makenay3

Gdzie kupić drona?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Jak w temacie - szukam obecnie jakiegoś dobrego sklepu z dronami. Czy jesteście w stanie mi coś w tym zakresie polecić? Jakiś sklep z dronami znalazłem tutaj. Jest on Według Was wart uwagi? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej materii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Swojego pierwszego kupiłem na olx była to jakaś bardzo budźetowa syma z kamerką typu quadcopter. Polatałem pouczyłem się dobiłem dałem koledze który domówił części a sam poszedłem i kupiłem nową zabawkę w Spisuje się całkiem dobrze jak narazie nastawiam się na amatorskie zabawki po czasie poczynie inwestycje w coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie tego drona Overmax X-BEE 3.2 czy jesteś zadowolony bo zastanawiamy się z rodzeństwem czy nie kupić takiego tacie na 50te urodziny bo lubie taie gadzety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam drona Overmaxa X-BEE 3.2 i mogę polecić za te pieniądze sprawuje się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję poszukać na stronach producentów. Nieraz mają swoje sklepy również dla klientów indywidualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego drona zamówiłem dzięki rankingowi na stronce http://najlepszydron.pl/dron-do-500-zl/ . Stwierdziłem, że skoro dopiero zaczynam przygodę z dronami, to nie będę przepłacał i nie zawiodłem sie! W tej cenie (500zł) można już kupić naprawdę fajny sprzęcik. Moim zdaniem każdy początkujący znajdzie tu coś dla siebie. Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fajnym rozwiązaniem jest też kupienie podzespołów i zbudowanie drona na własną rękę. Na pewno satysfakcja będzie dużo większa niż kupowanie gotowca. Wystarczy poczytać dobre blogi przejrzeć parę filmików. Elektronika wymaga wprawy, ale nie jest, aż tak bardzo trudna. U mnie lutownica jest w stałym użytku, a jestem elektronikiem amatorem. Akcesoria kupuję przez neta np. na http://micros.com.pl/pl/subcategories/126/chemia-dla-elektroniki głównie dlatego, że jest sporo taniej. Polecam każdemu takie hobby, bo to fajna zabawa, która przy okazji uczy cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Albo strony producentów albo jak ktoś szuka tańszego drona to np Allegro lub Teletorium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje, że dobrze byłoby popytać o to znajomych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sklepów, w których mozna kupić drony jest cała masa, natomiast trzeba dobrze się zastanowić nad konkretnym sprzętem jaki chcemy wybrać bo jednak im oczekujemy wyższej jakości tym sprzęt więcej kosztuje. Jakiś czas temu w naszej firmie Dronsfera - filmowanie dronami robili reklamówkę dotyczącą firmy i trochę rozmawiałem z osobami odnośnie sprzętu co warto kupić i powiem Wam, że to wcale nie jest takie proste, szczególnie jak ktoś się na tym nie zna, a drona chce kupić, aby polatać tylko amatorsko.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoją przygodę z dronami zacząłem tutaj dokładnie https://www.al.to/p/389942-dron-dji-phantom-3-se.html i po nim doszło jeszcze kilka, też z al.to. Dobrze wszystko opisane, spoko ceny, dobre zdjęcia. Do tego dron sam w sobie też bardzo fajny. Idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych. Kamera nagrywa w rozdzielczości 4K, 25-minut trwa czas lotu no i system pozycjonowania wizyjnego też się przydaje. Wszystko razem sprawia, że pilotowanie go to czysta przyjemność. Generalnie polecam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...