Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc, w doborze okularów. Mają to być okulary słoneczne na codzien , od czasu do czasu do jazdy na rowerze.

Oczywiście z filtrem UV, polaryzacją , cena max. do 150zł.

Na allegro jest pełno okularów firm typu Uvex,Arctica, Brenda itd , chciałbym jednak poznać wasze opinie i doswiadczenia.

I gdyby ktoś używał wczesniej okularów fotochromowych, rowniez bede wdzięczny za jakiekolwiek opinie.

Nie za bardzo wiedziałem do jakiego działu wrzucić ten temat, wiec poprawcie mnie jak coś.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie ciężko będzie CI znaleźć coś konkretnego. Jeśli zależy Ci na okularach na dłużej proponowałbym dołożyć trochę i kupić sobie porządne okulary w cenie 400-500 zł. Wiem,że nie jest to mało ale takie okulary są bardzo dobrze wykonane oraz dają Ci dobrą jakość widzenia .Sam obecnie posiadam okulary marki Armani i jestem zadowolony. Kupowałem tutaj:

http://aurore.pl/c/5227/emporio-armani-meskie-okulary-przeciwsloneczne.html - u optyka stacjonarnego dasz za nie kilka stów więcej. Jeśli już naprawdę nie możesz poświęcić tej kasy to zadzwoń do nich i coś Ci powinni doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież zima idzie to po co Ci okulay przeciwsłoneczne? Dobrych nie kupisz w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również szukam jakiejś fajnej strony/sklepu online gdzie będę mogła zamówić dobre okulary przeciwsłoneczne. Na razie nie widzę nic ciekawego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...