Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MaxxMad

Nooby w grach online

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ten temat spedza mi sen z powiek...Szczegolnie w grze HOTS ktora uwielbiam...Podczas gier rankingowych jest zawsze stresik kogo mi tym razem wylosuja...Jak sie domyslacie gra pelno noobow :/ a ze to gra typowa zespolowa( na rozgrywce moze zawazyc to, ze jeden gracz daje ciala),to druzyna jest oceniana jako zespol :( W rezultacie spadlem z 17 ranka na 40(prawie unranked;/), jeden gracz wysoko w rankingu powiedzial mi, ze w takich sytuacjach trzeba grac samemu - nie powiem dalo mi to duzo do myslenia. A wy co sadzicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki już urok gier free to play. Myślisz, że to dotyczy tylko HOTS? Przecież w grach MOBA jest to samo. Wystarczy zobaczyć na to co się dzieje w League of Legends. W darmowych grach MMORPG, które nie mają abonamentu miesięcznego i można je za darmo pobrać z internetu (legalnie oczywiście) też mamy takie przypadki na porządku dziennym. Wiem, że to inna sytuacja i jak masz nooba w drużynie to jest problem, ale nie da się tego wyeliminować. Trzeba się niestety z tym pogodzić. Taki urok gier, które nie mają żadnych wymagań na wejściu ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz, przyznam szczerze, ze juz troche ochlonalem i sie do tego zaczalem przyzwyczajac :) Masz racje, taki urok tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooby zawsze były są i będą. Pamiętam jak grałem w Tibie i czasem ktoś tam, jakiś znajomy znajomego szedł z nami expić. Czasem aż wstyd było wtedy stać tam obok niego tym ludzikiem.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja od ka pamiętam gry online to zawsze było pełno noobów co nie ogarniają albo psują gre ale to już jest urok gier za które nie trzeba płacić . Jak grasz w gry które już naprawdę sporo kosztują to mniej tego tam znajdziesz. No ale z takimi można łatwo skończyć wystarczy pare reportów nagrać filmik wysłać do adminów i mają bana tylko z drugiej strony oni sobie założa kolejne konto i tak na nowo. W takich grach na niskim ranku niestety tak już jest że trzeba się z nobiarni wybić ale kosztem nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi