Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rufusek

Części samochodowe przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w moim samochodzie zaczęło się powiększać pęknięcie w konsoli samochodowej (to ta cała osłona na około deski rozdzielczej) , gdyż wcześniej podczas montowania uchwytu do telefonu nieopatrznie ją uszkodziłem. Problem polega na tym, że w warsztatach tego typu części nie mają, a za sprowadzenie by sobie dodatkowo policzyli, dlatego pomyślałem, że sam kupię część i zapłacę tylko za wymianę. Znacie jakieś dobry sklep internetowy z częściami zamiennymi? Wolałbym nie kupować na portalach ogłoszeniowych... Oczywiście mogą to być używane (jeśli stan jest dobry) lub nowe części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć musisz trochę poszperać w internecie i poszukać jakichś auto szrotów w swojej okolicy, zawsze masz wtedy możliwość kupić coś co sobie wcześniej obejrzysz i będziesz miał pewność, że jest ta część w dobrym stanie nie Zniszczona i takie tam. Ale zakup na internecie to też dobry pomysł musisz poszukać w wyszukiwarkach np swojej części i coś zawsze znajdziesz. Na takich portalach każda cześć jest dość dobrze opisana jest kontakt do sprzedawcy i można się wszystkiego wypytać. Także możliwości jest kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Możesz poszukać w sklepach z częściami używanymi i zamówić przez internet, np. tutaj http://www.mamauto.pl Ja szukałam kiedyś elementów tapicerki drzwi i nie mogłam ich nigdzie dostać, a przynajmniej egzemplarzu pasującego do mojego samochodu. Dopiero w tym sklepie był dostępny kompatybilny element. Wiadomo, że to części używane, ale stan był bardzo dobry. No i ceny są znacznie niższe niż w przypadku nowych elementów zamiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Używane, nieużywane, ważne, żeby stan był dobry, a i cena też ma znaczenie. Już lepiej kupić używaną, ale oryginalną część, niż nową podróbę, jakich teraz masa, na przykład na niesławnym już chyba allegro... Oryginał to oryginał i jak jest dobrze utrzymana na przykład taka konsola, to nie ma się nad czym zastanawiać. Swoją drogą, dość duży i różnorodny wybór ma ten sklep, mamauto:-) Sam zerknąłem sobie tam nie raz, nie dwa i poleciłem koledze, któremu poszła poduszka powietrzna i chyba już coś stamtąd zamówił:-) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja często kupuję części zamienne przez allegro, bo są wyjątkowo rzadkie i w zwykłych sklepach lub skupach i zwyczajnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja raczej unikałbym portali aukcyjnych (allegro,olx). Zwłaszcza tego drugiego, bo tam nawet nie możesz wyrazić opinii na temat zakupu. Poszukaj w internecie jakiegoś serwisu, który specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do samochodu. W takim punkcie na pewno będą mieli taką część. Możliwe, że będziesz mógł kupić używaną i to będzie znacznie tańsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem ale tylko na Allegro, jak podasz wszytskie potrzebne dane auta to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja często kupuję i jestem zadowolony. Zawsze szybciej tak znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja czesto kupuję przez internet. Nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem dość podobny problem w http://kwiaciarniaalternatywna.pl

chociaż w naszym dostawczym aucie nie było dokładnie wiadomo o co chodzi to daliśmy je mechanikowi i on zamawiał przez neta ;p

Edytowane przez Genia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Warto dobrze poszukać, bo w sieci można znaleźć wszystko, zwłaszcza, np. jeśli chodzi o sklepy, które posiadają bardzo konkuerncyjne ceny nawet do Allegro.

Czasami pod tego typu artykułami http://www.mam-sklad.pl/artykuly-czytaj.php/Uzywany-wozek-widlowy-do-35.000-zlotych-1.5-t-.-Jaki-model-wybrac-761 kryją się bardzo ciekawe namiary. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Typowo z częściami samochodowymi nie znam żadnego sklepu. W sumie dotąd nie musiałem nic sam kupować. Przez neta zamawiałem jedynie opony do auta swojego i żony. To wtedy korzystałem z tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście obawiałabym się stanu w jakiej przyjdzie do mnie dana rzecz. Mam swoje sprawdzone komisy i szroty gdzie jadę osobiście i kupuję potrzebną mi rzecz.

 

 

____

 

adwokat dzierżoniów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu nie kupował części samochodowych przez internet. O wiele lepiej moim zdaniem będzie jeśli odwiedzisz pobliski sklep samochodowy. Kupując auto części w sklepach internetowych istnieje ryzyko, że nie będą one pasować do Twojego pojazdu :). Ja interesujące mnie auto części kupuje w jednym z sklepów stacjonarnych w Koszalinie,ponieważ oferta tego sklepu jest całkiem tania w porównaniu do innych znanych mi sklepów oraz pracują w nim bardzo uprzejmi ludzie, którzy zawsze z chęcią pomogą mi w doborze odpowiednich auto części do mojeg samochodu.

auto części świebodzin https://autoczesci-lipiec.pl/oferta/sklep-motoryzacyjny-swiebodzin

 

Edytowane przez KrzysztofJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...