Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Coko1

Lokalizator telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.lokalizator-telefonu.com - Usługa oferująca namierzenie dowolnej osoby po jej numerze telefonu komórkowego. Skuteczność lokalizacji do kilku metrów! Usługa dostępna w sieci Play, Orange, Plush, T-Mobile, Heyah, Virgin Mobile, Nju Mobile, Red Bull Mobile. Skorzystaj już dziś a możesz zyskać szansę wygrania lokalizatora GPS o wartości 500zł. Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby coś takiego działało skutecznie. Oczywiście na pewno nie ma możliwości zlokalizowania kogoś kto tego nie chce - to wymaga odpowiedniego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizator GPS? Bez sensu, co innego GSM, ale wtedy czeka kogoś wycieczka do Sztumu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lokalizatory to jakaś porażka jest moim zdaniem... I kto tego ma używać tak naprawdę? Rodzice? Zazdrosny mąż? To już lepszy jest faktycznie full wypas monitoring... Niektóre wynalazki są mi całkowicie zbędne do życia i dobrze, bo generalnie jestem gadżeciarzem i bardzo lubię wszelkie nowinki, ale nie tego rodzaju, takie nieprzydatne mojej osobie:-) nie neguję, ale nie polecam:-) pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najlepiej naprawiać smartfony? Zobacz czy oddawaliście może sprzęt gsm do tego serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dla rodziców chcących namierzyć swoje małolaty. Pewnie jest możliwość " zabezpieczenia sié" przed namierzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...