Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MichalSychta

Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Lattar - dużo zależy od drukaki, do mojej komplet oryginalów kosztuje tyle co pól nowej drukarki, wolę jednak zamienniki, teraz sporo drukuję na actisach, bo to rzeczy dla mnie i nie musi to być super jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że sprzedawane tusze zamienne np: na Allegro mają mega niskie ceny abyście nie wysyłali paczek do reklamacji !! a 80% z nich nie działa biggrin.png Ostatnio kupiłem 10 sztuk tuszy Expression z neta i żaden nie ruszył mówię o HP 338. Myślałem ,ze to wina drukarki i oddałem ją do serwisu drukarek w Częstochowie http://www.optima-md.com i goście powiedzieli mi takie coś.

 

Większość obecnie sprzedawanych tuszy na rynku to regenerowane oryginały które powinny być zutylizowane a nie powtórnie nabijane. Stąd tyle reklamacji

 

 

 

 

Zgadzam się z przedmówcą . Allegro to niskie ceny , wadliwe tusze i brak mozliwości reklamacji . Gdyby mieli uznawac reklamacje , to na samych kosztach paczek byliby już w plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzacie z tym allegro, przeciez można kupić tusz konkretnej marki, a nie jakiś no name i będzie po problemie, kupuję actisy od długiego już czasu i zawsze są ok, ani razu mi się nie trafio zeby cos było nie tak z zamiennikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły w sklepach internetowych gdzie spokojnie znajdziesz dobrej jakości zamienniki, tusze w rozsądnej cenie. Podstawą jest tylko sam sklep na którym można polegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakoś łatwiej się zamawia przez allegro, wszystko w jednym miejscu, często zresztą sklepy komputerowe mają swoje stronki też na allegro, dla mnie najwazniejszy jest produkt, jeśli jest dobry to wszystko mi jedno gdzie zamawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamienniki zawsze kupuję tu. Do Brother DCP J125 kupuję od razu 10 tuszy za 40zł i wychodzi mi tylko 4zł za tusz! Nigdy nie miałem problemu z wyschnięciem czy zacinaniem tuszy. Za drukowanie płacę tyle co nic!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja generalnie chciałem się Was zapytać o http://www.superkopia.pl/index.php?route=product/product&product_id=195 czy sądzicie, że ta kopiarka ma dobrą specyfikacje i jest dobra swojej ceny? Potrzebuję szybko kupić do biura, bo poprzednia niestety przestała już działać budżet jaki mam do przeznaczenia to właśnie coś w okolicach ceny Konica Minolta jak sądzicie dobra jakościowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na sferis.pl kupuję, przy okazji jak karmę dla psiaka kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrekSkalski123 napisał:

 

Ja zamienniki zawsze kupuję tu. Do Brother DCP J125 kupuję od razu 10 tuszy za 40zł i wychodzi mi tylko 4zł za tusz! Nigdy nie miałem problemu z wyschnięciem czy zacinaniem tuszy. Za drukowanie płacę tyle co nic!

 

Dla wszystkich osób ceniących sobie nowinki technologiczne http://hurtpapieru.pl

 

Ja też polecam drukarki Brother, bo sam mam taką i jeszcze nigdy mi się nie popsuła. Wcześniej miałem drukarki od HP i Lexmarka i nie byłem zadowolony.

Edytowane przez rude_dude234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdecydowanie w grę wchodzą dobre i godne zaufania sklepy internetowe w których znajdziesz tańsze tonery, zamienniki będące jednocześnie wysokiej jakości, ja osobiście jeszcze się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej znaleźć zamiennik jaki nam pasuje i potem poszukać gdzie go można kupić najtaniej, ja tak robię przy actisach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo opłaca sie bardziej kupować zamienniki. Ich minusem jest na pewno to,że nie można ich dokupić do wszystkich drukarek. Szczególnie jeśli chodzi tutaj o nowe modele, które weszły dopiero co do sklepow. Ale dla większości znajdzie się takie zamienniki z powodzeniem.

 

Polecam zajrzeć sobie generalnie na ten blog:

https://tanietuszeitonery.com.pl/category/tusze/

 

Jest tutaj opisane jak wybrać najlepsze tusze do drukarek i czym sie kierować przy wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamienników to też w wielu przypadkach zależy od konkretnego modelu drukarki do którego chcemy go dopasować, na pewno nie warto bazować na tych najtańszych w obawie o uszkodzenie głowicy. Grunt to wybór godnego zaufania sklepu na którym możemy bazować i kupić zamienniki dobrej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym zdecydowanie mówię nie, dobry zamiennik nie musi kosztować fortuny le też nie kupisz go za złotówkę. Z tańszych dla mnie najlepsze Actisy, niespodzianek mi żadnych nie zrobiły jak do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z obecnych zna sklep https://dobretonery.pl/ ? Podobno maja do wielu, wielu drukarek zamienniki, a dodatkowo duzo klientow sobie chwali zakupy u nich. Męczy mnie juz wydawanie pieniedzy na oryginalne tusze i choc faktycznie od zamiennikow glowica sie moze zepsuc to ja i tak chce zaryzykowac. Sadzicie, ze warto czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z tuszów marki Activejet lub Actis, ponieważ w przypadku tych marek nie widzę straty na jakości i wydajności względem zamienników, nie mam też problemu z wysychaniem, a zdarza mi się robić kilku tygodniowe przerwy w drukowaniu. Najlepszym miejscem do zakupu tych zamienników jest bezpośrednie źródło - www.sferis.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję zamienniki w stacjonarnym sklepiku z akcesoriami komputerowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...