Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MichalSychta

Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

Rekomendowane odpowiedzi

a jaką masz drukarkę i jakie zamienniki kupujesz?

Użytkownicy hp macie ostatnio jakiś problem z działaniem zamienników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drukarkach hp wprowadzono jakieś dodatkowe zabezpieczenia by nie używać zamienników, coś o tym czytałem, więc niestety może być problem jednak ja do swojej drukarki biorę zamienniki z DobreTonery.pl i jakoś nie spotkałem się nigdy z problemem (odpukać) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich modelach są te zabezpieczenia? np w Laserjet 1000 czy P2055 nic takiego się nie znajduje i spokojnie można w nich stosować zamienniki za ~25 zł ;-)

Edytowane przez amso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najczęściej kupuję w marketach, ale zdarza mi się też zamawiać z internetu bądź kupować w sklepach z drukarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które zamienniki z allegro najlepsze? Po sklepach nie chce mi się szukać, zresztą chyba duzego wybou nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro. Do tej platformy przekonują mnie głównie ceny, które co by dużo nie mówić, są najniższe na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roleczka8

Dodatkowo bardzo rzadko zdarza się tam oszust, Allegro ma jednak bardzo dobrą politykę odnośnie takich precedensów. Osobiście ignoruję zawsze Sprzedających, którzy mają więcej niż jeden negatyw. Bo po co ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa drukarki gdzie można samemu napełniać kardridże. kupujesz komplet tuszy i dolewasz do tego, w którym brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej śledzić promocje w sklepach z takimi rzeczami, bo jednak zamiennik oryginałowi nie jest równy jeśli chodzi o wydajność. Polecam skorzystać z naszej aplikacji Moja Gazetka i i poszukać tam aktualnych promocji w sklepach z takim sprzętem :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w tuszmarkt.pl - często urządzają promocję "Darmowa dostawa" więc warto być zapisanym na newsletter :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o dobre zamienniki tuszy do drukarek, to zajmujemy się tym na co dzień i będziemy mogli pomóc, doradzić na form podczas wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości zamienniki tonerów i tuszy do drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych znajdziesz w sklepie internetowym https://www.sklepmk.pl/. Szybka wysyłka, profesjonalne doradztwo przy wyborze drukarkismile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytałem, nie opłaca się kupować drukarek HP, ponieważ blokują możliwość używania zamienników, a tuszę są po prostu drogie. Ja mam u siebie drukarkę Brothera i jestem z niej bardzo zadowolony. Jeden tusz kosztuje 15 do 20 zł (są 4) i wystarcza mi na pół roku-rok, w zależności czy dużo drukuję. Magisterka i licencjat wydrukowana na kolorowo za marne grosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w sklepach internetowych, jeżeli szukacie jakiegoś tuszu czy zamiennika to warto też zajrzeć do nas na pewno coś znajdziecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę "zamienniki do drukarek" myślę ActiveJet rolleyes.gif Według mnie najlepsza jakość w stosunku do cen, również bardzo dobra dostępność, m.in w sferisie, oni są producentem tych tuszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszę "zamienniki do drukarek" myślę ActiveJet rolleyes.gif Według mnie najlepsza jakość w stosunku do cen, również bardzo dobra dostępność, m.in w sferisie, oni są producentem tych tuszy

active jet są bardzo dobre, czesto drukuję też na tej wersji tańszej actis, na domowe drukowanie są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lattar zależy o jakiej firmie mówisz. Tusze do HP czy Lexmarka nadal kosztują po 100 zł (do HP nie zawsze działają zamienniki), a do Brothera możesz znaleźć już od 15-20 zł. Także moim zdaniem nie powinno się tak uogólniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...