Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Starek

Rachunek osobisty - w którym banku

Rekomendowane odpowiedzi

W którym banku otworzyć rachunek osobisty? Które z nich mają najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o przelewy, koszta prowadzenia rachunku czy wypłaty z bankomatów. Oczywiście najlepiej gdyby to wszystko było darmowe, ale podobno może być z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie proponuję założyć rachunek w Smart Banku. W zasadzie to wszystko jest tam darmwoe. Od prowadzenia konta po wypłaty z bankomatów.No i żadnych haków.Tutaj masz szczegóły rachunku:

http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/

 

Jeszcze inne banki, w których są darmowe konta to:

mbank

millenium bank

ing bank

 

Chociaż z nich wszystkich smart bank jest najsensowniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To samo co napisałem w przypadku kredytów to samo można zastosować w przypadku kont - wchodzisz sobie na Terve - http://www.terve.pl/ - i wybierasz zakładę konta bankowe potem ustawiasz w parametrach czego szukasz dokładnie i wyskakuje Ci lista najlepszych kont obecnie na rynku. Większosć banków ma 3x0 czyli darmowe, ale to trzeba sprawdzić, czy nie ma jakiś obostrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie chyba najkorzystniejsze jest konto w Nest Banku, bo tam nie płacisz za nic. Opłaca się też konto w Millennium, bo teraz za otwarcie rachunku dają 200 złotych dla nowych klientów i konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,6%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...