Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Starek

Jaki tani abonament z telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dla mnie ale dla żony.Żona nie rozmawia zbyt dużo przez telefon oraz nie wysyła wielu smsów ale szuka obecnie jakiejś dobrej oferty na abonament z telefonem bo stary już totalnie nie nadaje się do użytku.Macie może jakieś sugestie na temat tego gdzie warto jest przejsć?Gdzie mają w miarę dobre telefony? Dodam,że koniecznie smartfon do przeglądania internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję play.Obecnie ma jedne z najtańszych abonamentów.Sam mam tam zresztą abonament. Abonament kosztuje niecałe 30 zł.Mam w nim darmowe rozmowy do play oraz dostałem telefon. Wprawdzie nie ma się co spodziewać jakichś nie wiadomo jakich drogich telefonów ale możesz tam na przykład wziąc sobie za niecałe 50 zł przyzwoitą Lumię 535. Czy żonie by to odpowiadało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo. Sam proponowałem jej Lumię 535 bo jest to całkiem przyzwoity telefon ale żona uparła się koniecznie na androida tak wiec raczej nie da się jej przemówić do rozsądku. Możesz tutaj zaproponować jakiś dobry telefon z androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak sam sobie zobaczysz:

http://www.comperia.pl/szczegoly-gsm,replay-formula-unlimited-29-99,2058 - masz tutaj szczegóły formuły unlimited w play. Za 30 zł mesięcznie masz tam calkiem niezłe telefony. Za 1 zł masz tam Lg joy. 4 cale.Jesli żona chciałaby trochę wiekszy to całkiem przyzwoity jest Lg F60. Z tym,ze musisz do niego trochę dopłacić bo telefon kosztuje 79 zł. Moim zdaniem warto bo normalnie musiałbyś za niego zapłacić 5 stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak sam sobie zobaczysz:

http://www.comperia....ited-29-99,2058 - masz tutaj szczegóły formuły unlimited w play. Za 30 zł mesięcznie masz tam calkiem niezłe telefony. Za 1 zł masz tam Lg joy. 4 cale.Jesli żona chciałaby trochę wiekszy to całkiem przyzwoity jest Lg F60. Z tym,ze musisz do niego trochę dopłacić bo telefon kosztuje 79 zł. Moim zdaniem warto bo normalnie musiałbyś za niego zapłacić 5 stówek.

 

Patrzę sobie właśnie i podoba mi się ten Samsung Galaxy Core Prime LTE. Wprawdzie trzeba byłoby do niego dopłacić te 180 zł ale z drugiej strony patrzę w sklepie to nie jest to taki tani sprzęt bo kosztuje prawie 600 zł. Jak to jest z tym LTE w play ? Dobrze chodzi czy nie opłaca się w niego inwestować? Sam dość często korzystam z internetu tak wiec zastanawiam się czy LTE chodzi ciągle czy jednak się rwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli często korzystassz z internetu to warto. Ten Samsung jest całkiem przyzwoity chociaż w podobnej cenie jest Lumia 640 i ma trochę lepsze parametry tak więc jakbym miał coś kupować to raczej właśnie Lumię. Lte ma równiez dosć ograniczony zasięg. W miastach działa bardzo szybko ale już na wsiach może być z nim pewien problem.Musisz sam się dowiedzieć jak jest u Ciebie.

Sam internet w play chodzi bardzo szybko tak wiec nawet bez LTE jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym polecił Ci Play, ale zapoznaj się z ofertami na kartę. Ja wiele lat miałem kartę i byłem zadowolony i dałem się im raz naciągnąć na abonament. Co miesiąc płaciłem więcej niż bym chciał (i niż oczekiwałem, że będę płacił), a do innych sieci nie miałem nic darmowego (o jakiś pakietach internetu nie wspomnę). Wróciłem do karty i jestem bardzo zadowolony. Płacę bodajże 14 zł miesiecznie i mam giga neta do tego. Telefon wziąłem sobie na raty, taki jaki chciałem. I jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon android Samsung Galaxy Core razem z abonamentem w T-mobile. Nie wiem tylko w jakiej sieci jest Twoja żona. T-mobile uzależnia swoje oferty od tego, jak długo jesteś u nich, więc im dłużej, tym lepsza oferta i tańszy abonament. Opcja najtańsza, którą mają moi rodzice to 39 złotych za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Za telefon płacili złotówkę, ja za swój również. Trzeba by zadzwonić do konsultanta i popytać o dobry wariant dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w dobie internetu i bez problemu można sobie w necie porównać oferty kilku operatorów. Pan Wybierak tak nazywa się sprytna platforma gdzie można to zrobić.Dużym plusem jest to że wyszuka nam oferty pod dany adres bo wiadomo że z zasięgiem to różnie bywa a konsultant danej sieci nie zawsze o tym informuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od naszych potrzeb, najlepiej moim zdaniem opłaca się kupić sam aparat, telefon osobno niż w zestawie z abonamentem bo wtedy zwyczajnie przepłacamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wziąłbym jakiś telefon na raty w sklepie. Teraz jest dużo promocji na raty 0%. Do tego proponowałbym jakiś prepaid lub niezobowiązujący abonament (np. w nju mobile)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepsza propozycja jeżeli zależy Ci na niższych kosztach, decydując się na abonament u operatora- zwyczajnie przepłacasz. Przejrzyj oferty typu pre paid a sam aparat, smartfona kup osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od naszych potrzeb, najlepiej moim zdaniem opłaca się kupić sam aparat, telefon osobno niż w zestawie z abonamentem bo wtedy zwyczajnie przepłacamy.

Też tak uważam. A jeśli chodzi o sam telefon to polecałbym Ci taki https://www.al.to/p/383937-smartfon-telefon-xiaomi-mi-a1-64gb-gold.html -5,5" ekran, procesor Qualcomm Snapdragon 625, 64 GB ramu i Android 7.1. Myślę, że spodobałby się żonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w większości przypadków opłaca się brać "na kartę" zgadzam się z tym. Jednak niekiedy są opłacalne promocje w największych sieciach w przypadku abonamentu, trzeba je monitorować na bieżąco. Nie sztuka wziąć wysoki abonament i potem mieć problemy z jego spłacaniem.

Edytowane przez VidiCom_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że fajną opcją byłby również Mi A2 lite w wersji 3/32 https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-mi-a2-bluetooth-wifi-gps-lte-a-gps-dualsim-32gb-android-81-kolor-zloty-p596591. Telefon posiada dobrego procka snapa 625, 3 GB ram oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. W tej cenie to jedna z wydajniejszych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat biorę abonament w Play z telefonem. Nawet tanio wychodzi na tle innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...