Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
magbrzo

Głośnik bezprzewodowy do kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałam podpytać, czy ktoś może z Was używa głośnika na bluetooth do laptopa? Zależy mi, żeby wzmocnić dźwięk z kompa i rozglądałam się za czymś konkretniejszym. Np widziałam ostatnio fajny taki głośnik z panasonica, ktoś z Was ma może z tej firmy taki sprzęt? Jeszcze ew rozglądam się za kolumnami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być podłączony bezprzewodowo czy po kablu? Rozumiem, że głośniki i tak stacjonarnie będą wykorzystywane? Jaki budżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by było gdyby działał bezprzewodowo, jednak będzie mi wygodniej spacerować z lapkiem ;) właśnie mam tylko głośniki w laptopie, nie używam żadnych zewnętrznych, dlatego ten dźwięk jest taki słaby. Budżet to myślę, że tak do 600zł max, właśnie ten głośniczek z panasonica widziałam akurat za 500, ale w sumie nie chciałabym jakichś wielkich pieniędzy na to przeznaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł kupisz dobre kolumny i to na dłużej (jeżeli nie będą Ci przeszkadzać kable). Z konfiguracją głośnika BT z laptopem mogą być problemy (i tak będziesz musiała skorzystać z dodatkowego oprogramowania). Kolumny będą prostsze w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jakie kolumny byś mi polecił? ktoś mi mówił i mocno polecał klasyki technicsy, jak uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...