Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
PiekielnyGamerR

Najgorsze gry na PC jakie znacie - nietypowa prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim smile_prosty.gif

Jakiś czas temu stowrzylem kanał na YT z recenzjami słabych gier na wesoło, z dużą dawką ironi...

Mam jednak prośbę, dosyć nietypową... Moglibyście podać NAJGORSZE gry w jakie w życiu przyszło Wam zagrać? Chodzi mi o takie tytuły, które wpisywałyby się w konecpcję tego filmu:

 

Obecnie jestem na etapie tworzenia listy gier, które chciałbym zamieścić w odcinkach.

Miałem sporo takich gier, ale niestety wyrzuciłem je bo myślałem, że raczej nie bedę grał w takie shity... Wiem, że mógłbym znaleźć je w necie, ale bardzo zależy mi na tym by były to tytuły mało znane a nie powszechnie już wyśmiewane.

Byłbym wdzięczny za pomoc...

Edytowane przez PiekielnyGamerR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Skoki narciarskie przez wielu uważane są za w miare przyzwoitą grę - jak na swoje czasy oczywiście :) Chodzi mi o takie tytuły, że aż będę płakał w to grając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Batman na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dch91 - daj Lemingom spokój, całkiem spoko gierka, zwłaszcza w pierwszym wydaniu. Do dziś pamiętam jak pykałem w te zielono- niebieskie ludziki na przełomie 98/99 roku. I wspominam to z dużą sympatią.

Skoki narciarskie - owszem grafiką nie powalały, ale chyba ze świecą szukać kogoś, kto w nie nie grał. Na fali Małyszomanii to każdy chciał polatać jak on.

Od siebie mogę dodać grę, która zawsze mnie rozwalała - Larry 7: Miłość na fali. Twórca tej gry musiał mieć niezłe kompleksy ją tworząc ;) (Autorze - grasz na własną odpowiedzialność :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsza.. szczerze, nic nie przychodzi mi do głowy. Jak coś mi się nie podoba, to po prostu nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...