Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
metro-metrowska

Wybór laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas wymiany laptopa na nowy. Może doradzicie mi na jaki lepiej byłoby się zdecydować? Mam obecnie na oku dwa:

Laptop marki HP:

http://najtaniej.co/produkt/laptopy/hp-g6v95ea.html

 

Oraz Asus:

http://najtaniej.co/produkt/laptopy/asus-a555ln-xo411h.html

 

Za laptop mogę dać tak w okolicach 2500 zł. Zależy mi przede wszystkim na dobrym wykonaniu oraz na tym aby był szybki oraz się nie zacinał. Który będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na pierwszym miejscu jest wykonaniu na pewno zainteresował bym się ThinkPadem. Niezniszczalność tych komputerów nie jest już może taka jak kiedyś ale ciągle trzyma super poziom. Za 2,5k bez problemu znajdziesz ThinkPada z przyzwoita wydajnością który spokojnie ogranie wszystkie prace biurowe i jakieś proste projekty w Photoshopie, Corelu czy Ilustratorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich formowaczów;-) jestem tu pierwszy raz. Jako nie znający się na temacie początkujący laik, proszę o małą podpowiedź, a mianowicie: jak siądziecie o samsungu z serii 9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy będzie Dell czy HP? Jak uważacie?

Nie można tak generalizować. Porównywać trzeba konkretne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, teraz juz sie nie porownuje codo firmy, tylko co w nim sie znajduje i co jest lepsze pod tym wzgledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są obecnie gdzies raty 0% na laptopy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to chyba też nie zawsze, tylko przy jakiś świętach... ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O % tez sa w media expert,.. W większości sklepów już sa 0% ale zwróćcie uwagę na prowizję :P

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko te raty 0% sa wliczone w cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ... w zeszłym roku mało brakowało a nacią bym się na ten chwyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej kupić za gotówkę i spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli raty są 0% to wtedy wszystko jest wliczone do wartości komputera i jest on nieco droższy czyli na jedno wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to było jakieś dwa lata temu jak kupowałem w sferisie telefon na raty 0% i nie dopłaciłem ani złotówki, bez żadnej dodatkowej karty czy ubezpieczenia, może faktycznie sklepy wliczają już to w cenę produktu, ale za gotówkę i tak zapłaciłbym tyle samo. Podejrzewam, że te kwestie zależą od banku z którym współpracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zwykle kupowałem laptop za gotówkę. Widziałem,ze jest opcja rat ale w sklepach, w których laptopy są droższe. Tak więc to,że raty są wliczone w cenę laptopa to zupełna prawda ;) Jeśłi chcecie kupić laptopa najtaniej to polecam szukać sprzętu:

na aukcjach

w porównywarkach cenowych ( ceneo, nokaut, skapiec, najtaniej)

bardzo dobrym narzędziem jest jeszcze targomat:

https://www.targomat.pl/

 

Wypełniacie formularz, wpisujecie to jaki sprzęt Was interesuje i powinni dla Was znaleźć najbardziej opłacalną opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłam miło zaskoczona sklepem electro.pl mają naprawdę świetne ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego msi kupiłem na raty 0% w sferis i jestem zadowolony tak jak z banku obsługującego ten i niejedyny mój kredyt . Normalnie polecił bym msi ale równie zadowolony byłem z lenovo w kwestii lapka do 2,5 k sugerował bym ten. http://www.sferis.pl/p/387061-laptop-lenovo-z51-70-80k601cjpb-i5-5200u-156fhd-8gb-1tb-r9m375-noos-bialy-bialy.html 8 giga ram fhd dysk sshd sensowna grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z tymi ratami 0 % to też czasami oszustwo i wliczone sa tak naprawdę w cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...