Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawel087

Bieganie

Rekomendowane odpowiedzi

Biegam od około 6 lat, w miarę regularnie biegam od 18. roku życia - 3 lata. Polecam tę aktywność fizyczną. Błędem początkujących jest jednak narzucanie sobie zbyt wysokich obciążeń. Unikajcie tego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię biegać, ale teraz muszę ograniczyć, bo chcę przytyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bieganie bardzo wpływa na humor. Taka odskocznia od problemów a przy tym rozruszane ciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

O matko kto by się chciał sam tak przemęczać. Nie mam na to ani siły ani czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Odpowiadając na pytanie- oczywiście że lubię biegać:) i chyba większość ludzi lubi. :) Z tego co można zauważyć wydaje mi się że jest to teraz bardzo popularne ponieważ więcej ludzi spotyka się teraz podczas biegania. A co jest fajnego w tym sporcie że nie ma bariery wiekowej jeśli chodzi o bieganie. Trzeba tylko pamiętać po tym żeby mieć odpowiednie buty do bieganie ponieważ to jest podstawa. Źle dobrane buty do stopy mogą nas kosztować kontuzją i nie tylko, pamiętajmy o tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Lubię, uwielbiam nawet, ale ostatnio nie moge. Problemy z piszczelami. Typowy uraz biegaczy... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

teraz pogoda robi się co raz bardziej kontuzjogenna dla biegaczy :/ Ostatnio tak kilka razy wpadłam na nierównej powierzchni w poślizg, ze chyba coś sobie zrobiłam ze stawami i teraz muszę brać http://sklep.spirulina.pl/produkty/kapsulki-z-kwasem-hialuronowym-gladka-skora-bez-skalpela no ale co zrobić? nikt nigdy nie przewidzi kiedy trafi się mu kontuzja, czy jakaś inna krzywda. Trzeba wrócić do formy, zacisnąć pośladki i dalej robić swoje. Taki mam cel, mam nadzieję, że też z podobnych sytuacji wychodzicie silniejsi.

Edytowane przez Genia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bieganie jest dobrym sposobem na rozładowanie złych fluidów. Warto ruszać się choćby dwa razy w tygodniu. Za dwa miesiące chciałabym biegać po 7 kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam biegać. To genialny sposób na odstresowanie i odprężenie organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam biegać, gorzej zimą - wtedy musi mi wystarczyć bieżnia, ale jak przychodzi wiosna...smile.png to nic nie zastąpi biegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Staram się biegać 3 razy w tygodniu ale nie zawsze mi to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak, uwielbiam biegać. Potem pod prysznic i do spania. Szybko się zasypia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram sie biegać jak najczęściej, ale często bolą mnie stawy. Stosuję taki preparat http://niezniszczalnestawy.pl/4flex-cena-opinie-sklad-ulotka-przeciwwskazania/ i pomaga. Czy może ktoś z Was też coś takiego stosuje? lub cos podobnego - może polecicie inne preparaty tego typu na bolące stawy po bieganiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bieganie jest super, pozwala człowiekowi nie tylko zadbać o formę, ale również odpocząć psychicznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że kiedyś biegałem dużo, obecnie trochę mniej. Ale od czasu do czasu się przemogę. Natomiast od jakiegoś już czasu, uwielbiam jazdę na rowerze. Więc gdy tylko mam czas i gdy pogoda jest odpowiednia, ruszam w trasę, by się odprężyć i zrelaksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nie cierpię. Brzuszek rośnie, ale już wolę chyba sobie odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie - łapię momentalnie zadyszkę. Wiem, mięczak ze mnie, ale trochę jeszcze pobiegam w miejsca takie jak do adwokat wadowice czy np. do księgowego, albo nawet po głupie zakupy.

Edytowane przez Olek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...